2019-01-29

Beata Kozidrak kapitanem jury w „Śpiewajmy razem”

0

Charyzmatyczna wokalistka Bajmu w zupełnie nowej roli. Jak sobie poradzi? Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farnę na stanowisku kapitana setki sędziów drugiej edycji „All Together Now”. Rozrywkowe show Telewizji POLSAT wchodzi w nowy etap. Będzie się działo!

W połowie grudnia Ewa Farna poinformowała fanów, że nie pojawi się w programie. - Lubię być jurorką, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam - pisała piosenkarka. - Życzę programowi i niezmiernie miłej ekipie wokół, by druga edycja się udała - dodała na koniec. Autorka takich przebojów jak „Cicho” i „Bumerang” była bardzo lubiana przez uczestników show. Zawsze szczerze dzieliła się swoją opinią na temat występu. Niejednokrotnie dodawała otuchy potencjalnym finalistom.

W wiosennej edycji „All Together Now” Ewę Farnę zastąpi… Beata Kozidrak! Wokalistka Bajmu z czterooktawową skalą głosu ma ogromne doświadczenie sceniczne, bowiem debiutowała już w latach 70-tych. Cała Polska zna takie przeboje jej formacji jak „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Dziesięć przykazań” czy „Modlitwa o złoty deszcz”. Diwa wydała również trzy albumu solowe. Jakim  będzie jurorem? Jakich porad udzieli podczas przesłuchań? Dowiemy się już wkrótce!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Śpiewajmy razem. All Together Now wiosną w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Mariusz Kałamaga prowadzącym show „Śpiewajmy razem”
„Śpiewajmy razem”: Igor Kwiatkowski wraca do kabaretu
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?
Saszan w duecie ze zwycięzcą „Śpiewajmy razem”?

Komentarze
© Polsat 2019