2019-03-05

„Śpiewajmy razem”: Wanda Kwietniewska i... jej banda

Wokalistka o odnawianiu znajomości jako juror w programie „All Together Now”. Liderka zespołu Wanda i Banda o zaletach sędziowania w muzycznym show Telewizji POLSAT. Premierowy odcinek drugiego sezonu w środę 6 marca o godz. 20:30.

„Hi-Fi” czy „Nie będę Julią” - te przeboje zna już kilka pokoleń. Ich autorka nie wahała się ani chwili, żeby dołączyć do setki rozśpiewanych jurorów i świetnie bawić z widzami Polsatu. Wanda Kwietniewska zdradziła, że decyzję o udziale w show podjęła błyskawicznie. - Zaintrygowała mnie konstrukcja tego programu. Ta ściana jest fascynująca. Jak oni tam wszyscy siedzą? Jak to działa? - zastanawiała się w rozmowie z IPLA.TV i POLSAT.PL.

Ciekawa formuła „Śpiewajmy razem. All Together Now” to nie jedyny argument, który przekonał artystkę do wspólnej muzycznej zabawy. Okazuje się, że atutem było dla niej także towarzystwo. - Na ścianie zobaczyłam paru fajnych znajomych, między innymi Krzyśka Jaryczewskiego, Pawła Stasiaka, Anję Orthodox - powiedziała. - Stwierdziłam, że fajnie byłoby się z nimi zobaczyć, bo rzadko się widujemy - dodała z uśmiechem.

Jak po pierwszych castingach oceniła poziom uczestników? - Wszyscy potrafią śpiewać - zaznaczyła. Zwróciła także uwagę na tremę debiutantów na scenie. - Jeśli ją czują, to dobrze o nich świadczy - podkreśliła.

Kto ma szansę sprawić, że Wanda Kwietniewska zagłosuje na „tak”? Jakie muzyczne atrakcje czekają na widzów drugiego sezonu „Śpiewajmy razem”?

Oglądaj w IPLA.TV: Wanda Kwietniewska: Zaintrygowała mnie konstrukcja programu

Śpiewajmy razem. All Together Now w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
K.A.S.A.: Ten program to dobry start dla debiutantów
Monika Jarosińska apeluje, aby nikogo nie urazić
Beata Kozidrak w „Śpiewajmy razem”. Jaką będzie jurorką?
Ruda z Red Lips: Jesteśmy w samym środku burzy
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show
Beata Kozidrak kapitanem jury w „Śpiewajmy razem”
Mariusz Kałamaga prowadzącym show „Śpiewajmy razem”
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?