2019-03-04

K.A.S.A.: Ten program to dobry start dla debiutantów

Krzysztof Kasowski na ścianie jurorów w „Śpiewajmy razem. All Together Now”. W rozmowie z IPLA.TV muzyk przyznał, że decyzja o wzięciu udziału w programie została podjęta bardzo szybko. Co przyciągnęło autora niekwestionowanego hitu „Maczo”? Drugi sezon przebojowego show od 6 marca w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

K.A.S.A. odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej od ponad dwudziestu lat. W przerwie od tworzenia kolejnych utworów, które porywają tłumy, znalazł czas, by zasiąść m.in. z Beatą Kozidrak, Titusem i Tomaszem Lubertem w najliczniejszym gronie jurorów w kraju. - Widziałem dwa odcinki poprzedniego sezonu i podobały mi się - tłumaczył swoje motywacje w rozmowie z IPLA.TV.

Podczas wywiadu Krzysztof Kasowski opowiedział o doskonałej atmosferze oraz ciężkiej pracy na planie, podkreślając jednocześnie: - To uczestnicy są najważniejsi. Artysta przyznał także, że: - „Śpiewajmy razem” to dobry start dla debiutantów. To jeden z fajniejszych muzycznych programów rozrywkowych - skomentował.

Twórca odniósł się także do nietypowego formatu produkcji. Początkowo podchodził do niego nieco sceptycznie. - Znaleźć setkę jurorów, którzy byliby dla poszczególnych pokoleń w Wielkiej Brytanii rozpoznawalni jest łatwiej niż u nas - mówił w nawiązaniu do oryginalnej edycji show. - Niemniej jednak to się udało - dodał z dumą.

Którzy uczestnicy mogą liczyć na pozytywny głos od Krzysztofa? Jakie atrakcje czekają na widzów i jurorów „Śpiewajmy razem” wiosną?

Oglądaj w IPLA.TV: Krzysztof „K.A.S.A.” Kasowski: To dobry start dla debiutantów

Śpiewajmy razem. All Together Now w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Jarosińska apeluje, aby nikogo nie urazić
Beata Kozidrak w „Śpiewajmy razem”. Jaką będzie jurorką?
Ruda z Red Lips: Jesteśmy w samym środku burzy
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show
Beata Kozidrak kapitanem jury w „Śpiewajmy razem”
Mariusz Kałamaga prowadzącym show „Śpiewajmy razem”
„Śpiewajmy razem”: Igor Kwiatkowski wraca do kabaretu
Wygrał „Śpiewajmy razem”, co radzi nowym uczestnikom?
Saszan w duecie ze zwycięzcą „Śpiewajmy razem”?