2019-03-12

„Śpiewajmy razem”: Jurorzy zachwyceni znanym coverem

Jula ze łzami w oczach, Ramona Rey i Aleksandra Szwed w szoku! Od początku drugiej edycji muzycznego show „All Together Now” było wiadomo, że będzie to mocna edycja. Już w pierwszym odcinku, w trakcie jednego z występów, na „tak” zagłosowała cała ściana jurorów! Kto i dlaczego tym razem zwrócił uwagę oceniających?

Próbujący swoich szans w programie Michał Jabłoński zdecydował się wystąpić ze znanym hitem Bryana Adamsa „(Everything I Do) I Do it for You”. Klasyk z 1991 roku, napisany przez kanadyjskiego muzyka do popularnego filmu „Robin Hood: Książę Złodziei” oraz na jego szóstą studyjną płytę, do dziś potrafi wzbudzać spore emocje.

No i tak też się stało! Wystarczyło tylko kilkanaście sekund na scenie, aby Ramona Rey odpłynęła w nieznane, w oczach Juli pojawiły się łzy wzruszenia, a Aleksandra Szwed zaniemówiła kompletnie.

Czy niezwykle ciepła barwa głosu uczestnika zachwyci również panią kapitan Beatę Kozidrak? I czy jest szansa, aby po raz drugi w tej edycji sięgnąć po „setkę”? Oto fragment występu:

Śpiewajmy razem. All Together Now w środę o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Śpiewajmy razem”: Setka jurorów wstała z krzeseł!
„Śpiewajmy razem”: Wanda Kwietniewska i... jej banda
K.A.S.A.: Ten program to dobry start dla debiutantów
Monika Jarosińska apeluje, aby nikogo nie urazić
Beata Kozidrak w „Śpiewajmy razem”. Jaką będzie jurorką?
Ruda z Red Lips: Jesteśmy w samym środku burzy
Jurorzy „Śpiewajmy razem” o nowej edycji show