News
Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską! - Polsat.pl
Takiego duetu jeszcze nie było! Zapraszamy na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Aktorka znana z kryminalnego serialu „Ślad” wraz z mężem, współgospodarzem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, poprowadzi Studio SuperHit Festiwal prosto z nadmorskiego Sopotu. Jak w tej niecodziennej roli poradzą sobie Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor? Co na ten temat mówi sam prezenter?
Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Polsat.pl
Prezenter w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV mówi o wielkim święcie rozrywki! Podczas konferencji Polsat SuperHit Festiwalu 2019 dowiedzieliśmy się, na czyj występ z niecierpliwością czeka prowadzący Telewizji POLSAT i co uważa o poszczególnych częściach majowego festiwalu. Jaka jest według niego siła tego wydarzenia? Skąd bierze się jego popularność?
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie! - Polsat.pl
Współtwórczyni Polsat SuperHit Festiwalu o tym, co jest jego największą siłą. Powstał w 2015 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT Nina Terentiew, która jest jedną z pomysłodawczyń wydarzenia, zaznacza, że nie byłoby tej muzycznej fiesty, gdyby nie ludzie, którzy kupują płyty i na co dzień słuchają muzyki w radiu i w internecie. Co zobaczymy w Sopocie w tym roku i co jeszcze powiedziała współautorka festiwalu?
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019 - Polsat.pl
Artyści o przygotowaniach do muzycznego weekendu w Sopocie. W piątek 24 maja i sobotę 25 maja na słynnej scenie w Operze Leśnej pojawią się najlepsi z najlepszych, a wraz z nimi ich największe przeboje. Co dokładnie wydarzy się podczas pierwszego i drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019? Oto wypowiedzi dla POLSAT.PL i IPLA.TV. Zobacz wideo!
KONCERTY


Kulisy
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku

Partnerzy

 

Patroni medialni

 

Komentarze
© Polsat 2019