News
Polsat SuperHit Festiwal 2024: Bilety w sprzedaży. Sprawdź! - Polsat.pl
Dwa dni największych przebojów i wyjątkowych jubileuszy w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Sopocie. W ten weekend miasto to tradycyjnie staje się stolicą polskiej piosenki, a na deskach Opery Leśnej występują największe gwiazdy sceny muzycznej. Telewizja Polsat przygotowała dla widowni oraz widzów przed telewizorami dwa dni pełne muzyki podczas Polsat SuperHit Festiwal. Bilety na to wydarzenie można już kupić na stronie biletyna.pl.
Polsat SuperHit Festiwal 2023: Drugi dzień na zdjęciach - Polsat.pl
Fotki z Opery Leśnej przypomną wydarzenie transmitowane na żywo 27 maja: obchody 20 lat festiwali Polsatu w Sopocie, a także jubileusze wspaniałych artystów. Golec uOrkiestra, Ira i Maciej Maleńczuk świętowali swoje rocznice podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2023. Radość, wzruszenie i świetna zabawa przy muzyce - przeżyjmy to jeszcze raz!
Polsat SuperHit Festiwal 2023: Pierwszy dzień na zdjęciach - Polsat.pl
26 maja na scenie Opery Leśnej widzowie zobaczyli Koncert Platynowy, w którym wystąpili najpopularniejsi artyści: Agnieszka Chylińska, Doda, Smolasty, Tribbs, Jilia Wieniawa i Maciej Musiałowski. Swoje największe hity znane z rozgłośni śpiewali też bryska, B.R.O., Daria, Ignacy, C-BooL i Sara James w koncercie Radiowy Przebój Roku. Swoje jubileusze tego dnia obchodzili Dawid Kwiatkowski, zespół Bajm i Mazowsze.
Polsat Superit Festiwal 2023 w relacjach gwiazd. Zobacz! - Polsat.pl
Zdjęcia z kulis, filmy z występów w Operze Leśnej i wrażenia przywiezione z Sopotu. Artyści i prezenterzy dzielą się w sieci wspomnieniami z zakończonej już wspaniałej imprezy. Kto wzruszył się do łez? Kto spacerował po plaży z dzieckiem? Kto najpiękniej podziękował fanom za wsparcie? Jaki był Polsat SuperHit Festiwal 2023, który widzowie śledzili w amfiteatrze i na ekranach, w oczach gwiazd?
Wideo
Sonda
Który z festiwalowych dni uważasz za najciekawszy?
Znajdź nas na facebooku