2024-05-19

Malik Montana: Majka Jeżowska? Tego się nie spodziewałem!

Znany raper opowiedział o zaskakującej współpracy. Malik Montana i Majka Jeżowska najpierw spotkali się w studiu nagraniowym, teraz będą dzielić scenę w Sopocie podczas Polsat Hit Festiwal 2024. Czy artysta znał twórczość piosenkarki? Miał jakieś obawy dotyczące współpracy? Odpowiedzi w rozmowie z Dawidem Koczurem. Transmisje z Opery Leśnej w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja w Polsacie.

„Współpracowałem z raperami i muzykami z różnych dziedzin, ale...”

Polsat Hit Festiwal to niejedyne, co łączy Malika Montanę i Majkę Jeżowską. To także współpraca. W mediach społecznościowych ogromną popularnością cieszy się nagranie, prosto ze studia rapera, gdzie - jak stwierdził Malik Montana - wokalistka „wyjaśniła polski rap”. - Wiedziałem, kim jest Maja. Moja mama i bliskie mi osoby z mojej rodziny wychowywały się na jej muzyce. Z perspektywy pracy mogę powiedzieć, że to naprawdę artystka, która wie, co robi w stu procentach. Nie spodziewałem się. Współpracowałem z raperami i muzykami z różnych dziedzin, ale z Majką to całkowicie naturalnie przebiegło - opowiadał podczas konferencji przed sopockim wydarzeniem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)

Nowe oblicze

Malik Montana i Majka Jeżowska reprezentują zupełnie różne światy w muzyce. Raper miał pewne obawy przed współpracą, jednak autorka takich przebojów, jak „A ja wolę moją mamę”, „Najpiękniejsza w klasie” i „Wszystkie dzieci nasze są”, błyskawicznie je rozwiała. - Muzycznie i stylistycznie to jest inne pokolenie. Miałem trochę zawahania przed wejściem do studia, co z tego powstanie i czy to ma rację bytu. Ale Majka weszła do studia i energia, jaką mnie jeszcze nasyciła... Brała czynny udział, mówiła „to jest spoko, to nie jest spoko” i tak dalej. Ten cały projekt przebiegł wspólnie. Myślę, że to naprawdę coś ciekawego i Malik, którego wcześniej nie mieliście okazji poznać - zapowiedział artysta.

@polsat Malik Montana szykuje coś specjalnego na jego występ podczas #PolsatHitFestiwal 2024 🔆🌊🎶 #polsat #PHF #showbiz ♬ dźwięk oryginalny - polsat

Polsat Hit Festiwal 2024: Najpiękniejsza w klasie. Majka Jeżowska - oglądaj:

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat