2024-05-20

Oskar Cyms: Sopot to dla mnie bardzo ważne miejsce, bo...

Popularny artysta w specjalnym wywiadzie na temat Polsat Hit Festiwal 2024. Wideo! Oskar Cyms wystąpi na imprezie po raz drugi. Jak wspomina swój debiut? POLSAT.PL powiedział też, co przygotowuje na tegoroczną edycję i koncert „Radiowy Przebój Roku”. Transmisja wydarzenia w piątek 24 maja i sobotę 25 maja na żywo w Polsacie.

Pierwszy raz wspominany z uśmiechem
Oskar Cyms nie krył radości z ponownej wizyty w maju nad polskim morzem. - Sopot jest dla mnie bardzo ważnym miejscem, bo mieszkałem i studiowałem w Sopocie - zdradził w wywiadzie dla POLSAT.PL. - Miałem też właśnie przyjemność wystąpić w zeszłym roku podczas festiwalu w Operze Leśnej. Jest to dla mnie poniekąd takie pierwsze, duże miejsce, w którym mogłem występować, więc zawsze mam dobre wspomnienia. Już się nie mogę doczekać tego festiwalu, żeby wystąpić na scenach Opery Leśnej - dodał. Podczas tegorocznej odnowionej edycji imprezy zaśpiewa takie utwory jak „Niech mówią” i „Na niebie”. Zaprezentuje także premierowo nowość. - Mam nadzieję, że słuchacze dobrze odbiorą ten numer i będę go z nami śpiewać - kontynuował. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez OSKAR CYMS (@cymsu)

Podejrzeć innych
Gwiazda ma także nadzieję na podłapanie inspiracji od innych, którzy pojawią się na koncercie. - Z chęcią będę się przyglądał z backstage'u każdemu występowi. Jestem ciekaw, jakie będą te występy pod kątem aranżacji, bo wiadomo, że festiwale często wiążą się z tym, że te utwory słyszymy trochę w innych odsłonach. Tego się najbardziej nie mogę doczekać, zawsze czekam na ciekawostki muzyczne, które się zadzieją. Czekam na występy wszystkich artystów - podkreślił.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez OSKAR CYMS (@cymsu)

Polsat Hit Festiwal 2024: Radiowy Przebój Roku - oglądaj:

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat