2024-05-21

Magda Bereda z braćmi Golec na scenie. To coś wielkiego!

Wokalistka specjalnie dla POLSAT.PL o swoim udziale w jubileuszu grupy. Magda Bereda będzie jednym z wielu gości koncertu „Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra”. Podczas konferencji Polsat Hit Festiwal zdradziła, jak czuje się, debiutując na historycznej scenie w Operze Leśnej. Transmisja całej imprezy w piątek 24 maja i sobotę 25 maja na żywo w Polsacie.

Piosenka, która zaszła bardzo daleko
Utwór „Pierwsze skrzypce” został stworzony przez Golec uOrkiestrę i Magdę Beredę w nietypowy sposób. W tym szaleństwie była jednak metoda! - Nasz numer powstał z trzech słów, które pisali nam nasi fani. To były słowa: alarm, skrzypce i pomoc. Tak naprawdę nie spodziewałam się, że z tego małego przedsięwzięcia może powstać coś tak wielkiego, że znajdziemy się na scenie w Sopocie. Więc jestem ogromnie wdzięczna i bardzo się cieszę - mówiła gwiazda, która zaśpiewa na 25-leciu góralskiej formacji.

Odpoczynek połączony z pracą
Piosenkarka nie kryła szczęścia z debiutu w Operze Leśnej właśnie na Polsat Hit Festiwal. - Jest to historyczne miejsce. Artyści tutaj są niesamowici i wielu z nich darzy się ogromnym szacunkiem. Ich muzykę, to jacy są. Cieszę się, że będę mogła być wśród nich - mówiła w wywiadzie dla POLSAT.PL. Magda Bereda zwróciła uwagę na coś jeszcze. - Uważam, że nasze morze o każdej porze roku ma swój urok. Zawsze można zaczerpnąć tam oddechu w życiu. Życie trochę zwalnia i fajnie, że będę mogła tym razem również w maju przyjechać do Sopotu i nie dość, że zaczerpnąć tego oddechu i pozytywnej energii, to jeszcze wystąpić - dodała.

Czy w przyszłości Magda Bereda chciałaby wystąpić na festiwalu solo? Jakie ma plany zawodowe na wakacje?

  

Polsat Hit Festiwal 2024: Crazy is my life. Złote 25 lat Golec uOrkiestra - oglądaj:

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat