2024-03-29

Gwiazdy z rodzinami w „Dancing with the Stars” w Wielkanoc

Piąty odcinek czternastej edycji programu na żywo 31 marca o godz. 20:00 w Polsacie. Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, w którym rodzina zajmuje szczególne miejsce. Przy tej okazji widzowie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będą mieli okazję poznać osoby najbliższe głównym bohaterom show oraz zobaczyć kolejne występy na najgorętszym parkiecie w Polsce.

Rodzinny wieczór
W czwartym odcinku prowadzący i uczestnicy urządzili powitanie wiosny. W kolejnej odsłonie programu radosnej atmosfery ciąg dalszy. - To będzie wspaniały wieczór wspomnień! Poznamy bliżej rodziny naszych gwiazd, odwiedzimy najważniejsze dla nich miejsca - zapowiedział Krzysztof Ibisz, który prowadzi 14. edycję programu razem z Pauliną Sykut-Jeżyną.

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Osiem par na parkiecie
Z 14. edycją w pierwszych czterech odcinkach pożegnały się cztery pary: Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh (drugi odcinek) oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara (trzeci odcinek), Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski oraz Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz (czwarty odcinek). Do rywalizacji w piątej odsłonie programu przystąpi osiem duetów: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska oraz Maciej Musiał i Daria Syta.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 14, zobacz odcinek 5:

Foto: Materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA / Mieszko Piętka / Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

 

 

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat