2024-03-25

Występy Maffashion w „Tańcu z Gwiazdami”. Jej partner ocenia

Finalista trzynastego sezonu „Dancing with the Stars” od samego początku podkreślał znakomity kontakt z Julią Kuczyńską, którą przyszło mu uczyć tańca. Po czwartym odcinku Michał Danilczuk ocenił efekty ich wspólnych treningów i występów na żywo w trakcie emisji 14. edycji show. Jego zdaniem Maffashion ma duże powody do zadowolenia. Zobacz wideo!„Taniec z Gwiazdami” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Satysfakcja po tańcu
Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk w czwartym odcinku 14. edycji zatańczyli quickstep do utworu Marka Grechuty. Zdobyte za to 27 punktów to ich najniższy wynik z dotychczasowych, który jednak nie popsuł im humorów. - Oceny surowe, patrząc pobieżnie po innych tańcach, ale ja jestem bardzo zadowolona - stwierdziła Maffashion. - To był bardzo trudny taniec. Jestem z Julii bardzo dumny - wtórował jej partner.

Widoczny progres
Para nie szczędziła sobie wzajemnych komplementów. - Michał dostaje dziesiątki za uczenie mnie. Ja nigdy nie tańczyłam, dla mnie to jest zapamiętanie wielu elementów. To była bardzo trudna choreografia, mimo że na taką nie wyglądała - tłumaczyła niedociągnięcia w występie. - Uważam, że z każdym odcinkiem Julia robi coraz większy postęp, co jest piękne. Widać ten progres - podkreślił Michał Danilczuk.

Co jeszcze Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk mówią o wspólnych treningach? Za co dziękują podczas przygody w tanecznym show Polsatu? Zobacz wideo!

  

Foto: Materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA / Mieszko Piętka / Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat