2024-03-26

Tomasz Barański: W tej edycji tempo rozwoju jest szalone

Choreograf „Tańca z Gwiazdami” specjalnie dla POLSAT.PL o 14. sezonie programu. Tomasz Barański wrócił do show w nowej roli i jest pod wielkim wrażeniem determinacji i zaangażowania uczestników, które przynoszą nadspodziewane efekty. Cieszy go także otwartość jury na eksperymenty na parkiecie. Zobacz wideo! „Dancing with the Stars” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Zaskakujące gwiazdy 14. edycji
Tomasz Barański wieloletnie doświadczenie z parkietu tanecznego show wykorzystuje w zajęciach z uczestniczącymi w 14. sezonie parami. - Pracuję z nimi na co dzień i jestem z nimi emocjonalnie związany - przyznał pytany, z której pary był najbardziej zadowolony w czwartym odcinku. - Ta edycja mnie mega zaskakuje. Ludzie się rozwijają w szalonym tempie - dodał.
Ciężka praca daje znakomite efekty
Jednym z odkryć edycji jest Krzysztof Szczepaniak. W parze z Izabelą Skierską po trudnym początku w show, w kolejnych występach  zdobyli 40 i 39 punktów. -  Gdy zobaczyłem go na pierwszych próbach, to powiedziałem, że „daleko nie pojedziemy”. A on się tak rozwinął, ma taką determinację, tak jest wkręcony w taniec, że się łza w oku kręci - komplementował aktora Tomasz Barański. 

Eksperymenty na parkiecie
W czwartym odcinku wspomniana wcześniej para zatańczyła zmodyfikowaną wersję walca wiedeńskiego, za który zebrała wiele pochwał. - Bałem się, że jurorzy powiedzą, że jest za mało walca w walcu, ale to jest bardzo fajne, ze się otwierają na takie rzeczy. Możemy eksperymentować i poszerzać te tańce, żeby były ciekawe. Bo chcemy zachwycać tańcem i takie urozmaicenia w choreografiach są na pewno potrzebne - podkreślał Tomasz Barański.

Czy choreograf „Tańca z Gwiazdami” ma swoich faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli? Zobacz wideo!

  

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 14, zobacz odcinek 4:

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat