2024-03-25

„Taniec z Gwiazdami” próbą nerwów dla Aleksa Mackiewicza

Aktor serialu „Gliniarze” i jego partnerka notują kolejne znakomite występy na parkiecie, przez co oczekiwania względem ich pary stale rosną. Izabela Skierska przyznaje, że czuje to, a i Aleksander Mackiewicz w czwartym odcinku musiał opanować drżenie nóg. Na co ich stać w programie? Czy mają określony cel? Zobacz wideo. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Mocny start
Cha-cha w wykonaniu pary numer 11 zdaniem jurorów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” była znakomitym początkiem czwartego odcinka. - Niesamowicie cieszyliśmy się na ten taniec. To było najlepiej wykonane, ze wszystkich naszych poprzednich prób - mówili z radością Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska. Za swój występ otrzymali 35 punktów, co w klasyfikacji not jurorów dało im ostatecznie czwarte miejsce.

Na parkiecie pod presją
Aktor serialu „Gliniarze” został oceniony przez surowo recenzującą występy Iwonę Pavlović jako objawienie edycji. Wysokie noty mają swoje przełożenie na samopoczucie tej pary. - Mieliśmy poprzednio dobrą punktację i dobry odbiór, dobrze nam te tańce wychodziły. Jest presja, żeby było jak najlepiej - stwierdziła tancerka, a Aleksander Mackiewicz przyznał, że dodatkowym obciążeniem było otwieranie tanecznej rywalizacji w odcinku. - Nóżka dygotała - wyznał.

Efekty wymagających zajęć
Intensywne treningi sprawiły, że aktor w ciągu kilku tygodni schudł siedem kilo. - Nie patrzę na wagę, bo się trochę boję. Geba mi się zapadła jak stare laczki, ale krata się pojawiła na brzuchu, więc jest dobrze chyba - stwierdził z uśmiechem Aleksander Mackiewicz.

Czy ta para jest w stanie dojść do finału i powalczyć o Kryształową Kulę? Jak Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska reagują na pytania o cele w programie? Zobacz wideo!

  

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 14, zobacz odcinek 4:

Foto: Materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA / Mieszko Piętka / Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat