2024-03-26

Krzysztof Szczepaniak: Chcemy łamać konwencję i zaskakiwać

Wszechstronny aktor jest jednym z odkryć 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”, a Rafał Maserak widzi w nim wręcz faworyta do zwycięstwa. Jednak Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka na parkiecie przede wszystkim chcą bawić się konwencją i robić show. Co jeszcze mówią o swoich występach w programie? „Dancing with the Stars” w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Przybrudzony walc
Parze numer 3 w czwartym odcinku przypadł walc wiedeński, który w tygodniu poprzedzającym występ przeszedł pewne modyfikacje. - Postanowiliśmy trochę pomieszać style, gdy usłyszeliśmy piosenkę, którą dostaliśmy. Stwierdziliśmy, że zrobimy taki „brudny”, emocjonalny walc. Mieliśmy różne inspiracje - opowiadał Krzysztof Szczepaniak. - Pobawimy się opowieścią i coś odegramy na parkiecie - dodała Sara Janicka. Zachwyceni jurorzy przyznali 39 punktów!

Tańczyć całym sobą
Jak przyznaje para, występ do utworu „Lose Control” był czystą przyjemnością. - Czekaliśmy na to od piątku, już nas nosiło - zdradził aktor. - To jest jedna z tych choreografii, która tańczyła się sama. Jak wychodzimy od tego, co jest w środku, to za każdym razem to nie jest odtwarzanie, tylko przetańczenie całym sobą i nie wymaga to zbyt wiele wysiłku - podkreśliła jego partnerka.
Jak wyglądały przygotowania do występu? W jaki sposób Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka postrzegają program i swoje występy? Zobacz wideo!

  

Foto: Materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA / Mieszko Piętka / Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat