2023-10-02

„Pierwsza miłość” - odcinek 3662: Maraton po zdrowie

Kinga bardzo przeżywa zbliżającą się operację. Mastektomia zmieni jej ciało na zawsze. Pragnie po raz ostatni przyjrzeć mu się takim, jakie jest. To dla niej wyjątkowo trudny czas. Marysia gdy tylko może stara się trwać przy jej boku. Tymczasem nadchodzi bieg, do którego przygotowywali się przyjaciele chorej, aby wystartować w jej imieniu...

Kulas wraz z dziećmi dekoruje świetlicę, żeby hucznie powitać wracającą ze szpitala Melisę. Andrzejek chce, aby wszystko wypadło idealnie i jako jeden z głównych sponsorów imprezy zarządza jej przebiegiem. Melisa postanawia ostatecznie rozliczyć się z Emilką.

Grażyna bardzo przejmuje się zbliżającą się wizytą pacjenta VIP. Wszystko ma być idealne, o czym w dobitny sposób dowiaduje się salowa Edyta.

Jolka ponosi konsekwencje swojego zachowania i każdy jej ruch obserwowany jest przez czujnego ojca. Fabian martwi się o córkę, ale też chce dać jej gorzką lekcję życia.

Iga dowiaduje się, że Biały i Anka zerwali zaręczyny. Julicie zależy, żeby pozbyć się Igi jako swojej konkurentki do serca Filipa. Podsyca więc plotki mogące pomóc jej w tym przedsięwzięciu.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.