2022-05-13

Srebrna Twoja Twarz. Andrzej Kozłowski o show Polsatu

Wywiad z uczestnikiem, który zajął drugie miejsce w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Andrzej Kozłowski w szesnastej edycji otrzymał Srebrną Twoją Twarz. Po finale udzielił wywiadu, w którym wspomina casting do programu. Jakie to przeżycie dla aktora? Czy spodziewał się, że będzie zdobywał dużo punktów i zajdzie aż tak daleko? Jak jeszcze podsumowuje to, co wydarzyło się na scenie i poza nią?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Drugie miejsce? Szok!
Krzysztof Krawczyk, Freddie Mercury, Maryla Rodowicz, Gloria Gaynor. To tylko kilka z fenomenalnych ról Andrzeja Kozłowskiego, który zaangażowaniem i profesjonalizmem zapracował na prestiżową nagrodę. - Dla mnie samą wygraną było to, że jestem w programie - mówi uczestnik i sięga pamięcią do castingu: - Poszło mi tak źle, że myślałem, że z tego nic nie będzie - wspomina. - Drugie miejsce to jest coś niesamowitego! Człowiek nauczył się tutaj doceniać samego siebie. Nagle otworzyła się taka klapka w głowie, że ja potrafię, umiem - dodaje wzruszony.

Coraz większe ambicje
Osiągnięcia w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zachęciły Andrzeja Kozłowskiego do działań poza sceną kabaretową. Aktor zapowiada projekt muzyczny z żoną, który odkładał przez niemal rok, właśnie z powodu nagrań do szesnastej edycji show. - Będę poszukiwać swojego spełnienia w serialach, filmach - marzy mężczyzna. Zanim jednak praca ruszy pełną parą, planuje wolne chwile z rodziną. - Na pewno teraz stawiam na odpoczynek. Muszę nadrobić ten czas z żoną i córką. Długo mnie nie było w domu - podsumowuje Andrzej Kozłowski.

Jak jeszcze wypowiada się o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Co zapamięta z 16. edycji?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 16, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo