2022-05-13

Karolina Pisarek dla POLSAT.PL: Przekroczyłam wiele granic

Uczestniczka 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po finale programu. Oglądaj! Karolina Pisarek wiosną 2022 roku postanowiła zmierzyć się z nowym wyzwaniem i spróbować sił na muzycznej scenie. Po ostatnim odcinku nadszedł czas na pierwsze podsumowanie 16. edycji, specjalnie dla POLSAT.PL. Jak modelka ocenia swój udział w show? Co powiedziała o zamykającym sezon występie w duecie? Jakie plany ma gwiazda na najbliższe miesiące?

Szczęśliwe zakończenie
Miała różne momenty w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ale ostatecznie jest zadowolona z efektów swojej pracy i treningów. - Długa, intensywna, ale bardzo rozwojowa przygoda. Przyznam się, że przekroczyłam wiele swoich granic - mówi Karolina Pisarek, która wystąpiła między innymi jako Madonna, Halina Frąckowiak, In-Grid, sanah i Fergie. Finałowa kreacja to duet z Maciejem Radlem jako Britney Spears i will.i.am. w piosence „Scream & Shout”. - Niesamowita zabawa. Było fajnie i będzie mi tego brakować - przyznaje modelka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Nowe plany zawodowe i nie tylko
Karolina Pisarek tuż po zakończeniu sezonu marzy o chwili regeneracji, ale już na horyzoncie pojawiają się sprawy zawodowe. - Chciałabym odpoczywać, ale mam jeszcze inne projekty, o których głośno na razie nie będę mówić - zapowiada. A to nie wszystko. - Robię też inny program i w dodatku przygotowuję się do ślubu - zdradza uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Partnerem modelki jest Roger Salla, z którym chętnie dzielą się życiem prywatnym w mediach społecznościowych.

Co jeszcze Karolina Pisarek zapamięta z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Sprawdź wideo!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 16, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo