2022-05-13

„Rusowicz, dałaś radę”. Brązowa Twoja Twarz. Zobacz wideo!

Trzecie miejsce w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Oto wywiad dla POLSAT.PL. Ania Rusowicz zdobyła Brązową Twoją Twarz w finale 16. edycji show. Po zakończeniu muzycznej rywalizacji, w szczerej rozmowie, piosenkarka opowiada o tym, co przeżywała na scenie i jak zapamięta swój udział w telewizyjnej produkcji. Co sprawiło, że jej ostatnim wcieleniem była królowa R&B i soul, Etta James? Jak doszło do tej metamorfozy?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Duma rozpiera
Ania Rusowicz przyznaje, że w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pokonała swoje bariery i lęki. - Nie wiedziałam, że mam tak wieloraką osobowość. Nie wiedziałam, że mam tyle siły, żeby wstawać, mimo różnych kryzysów, iść i robić swoje - komentuje uczestniczka. W trakcie programu miała okazję zaprezentować się m.in. jako Krzysztof Zalewski, Minelli, Irena Santor, Paul Stanley z Kiss i Nicole Scherzinger z The Pussycat Dolls. - Czasami były takie postacie, że siadały idealnie - stwierdza gwiazda, wskazując na jeszcze jeden ważny atut show Polsatu. - To było bardzo przyjemne, kiedy można było przekazywać wygrany czek na słuszną sprawę. To najpiękniejszy program, jaki dotychczas wymyślono w telewizji - podkreśla bez wahania.

Wyzwanie na pożegnanie
Ostatnia postać Ani Rusowicz to Etta James. Jak się okazuje, ten wybór doradziła jej jedna z trenerek wokalnych. - Matka R&B, królowa! Od niej uczyły się Janis Joplin i wszystkie wokalistki współczesne. Warto o niej przypomnieć i taka była moja rola - mówi uczestniczka, która zaśpiewała „Something's Got A Hold On Me”. Przyznaje, że było to nie lada wyzwanie, ale cieszy się z efektu końcowego. - Jest bardzo trudna wokalnie. Rzemiosło. Poszło mi świetnie, jestem zadowolona - przyznaje.

Co jeszcze Ania Rusowicz mówi o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Czego nauczyła się w programie o sobie?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 16, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo