2022-05-13

Patryk Cebulski podsumowuje „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Uczestnik szesnastej edycji o udziale w programie i duecie z Anną Jurksztowicz. Co powiedział Patryk Cebulski w wywiadzie tuż po finale „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jak aktor, doskonale znany widzom m.in. z serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, wspomina swoje muzyczne role? Czego będzie mu brakować najmocniej? Co powiedział o duecie Ke$ha i Pitbull, którym pożegnał się z show Polsatu? Sprawdź wideo!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Z korzyścią w przyszłości
Patryk Cebulski chętnie dzieli się refleksjami i wrażeniami z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Zakochałem się tutaj we wszystkich. Ludzie są cudowni, fantastyczni - mówi z przekonaniem. - Oddajemy te czeki na cele charytatywne i to jest coś pięknego! Nie ma takiego drugiego miejsca - podkreśla uczestnik, który zagrał takich artystów jak Bruno Mars, Zenek Martyniuk, Justin Timberlake i Michał Wiśniewski. Aktor nie kryje emocji, które towarzyszyły mu w tym wyjątkowym momencie, po zakończeniu nagrań. - Jestem wzruszony, szczęśliwy i smutny. Wszystko na raz… - wylicza, ale podkreśla z nadzieją, że treningi i próby przyniosą wymierne efekty w jego dalszej karierze. - Fenomenalny warsztat dla aktora - przyznaje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Występ inny niż wszystkie
Bohater serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” co prawda nie dostał się do finałowej czwórki, ale w finale miał okazję stworzyć wyjątkowy duet z Anną Jurksztowicz. - Czuję olbrzymi respekt przed Anią, bo moim zdaniem jest wybitną artystką. To wyjadacz sceniczny. Spędziła na scenie całe lata - opisuje swoją koleżankę Patryk Cebulski. Jako Ke$ha i Pitbull wykonali wielki przebój „Timber” z 2013 roku. - Energia między nami była bardzo fajna. Myślę, że występ wyszedł równie ciekawie - ocenia.

Czy wróciłby chętnie do programu? Jak jeszcze Patryk Cebulski będzie wspominać „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 16, zobacz odcinek 10, finał:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo