2021-06-23

Oto kreacja Pauliny Sykut-Jeżyny na Polsat SuperHit Festiwal

0

Jedna z prowadzących wybrała stylizację na wielkie wydarzenie w Operze Leśnej. Paulina Sykut-Jeżyna wzbudza zachwyt za każdym razem, kiedy pojawia się na scenie. Noszone przez popularną prezenterkę kreacje są piękne, kobiece i pełne klasy! Zobacz, jak zaprezentuje się publiczności i widzom podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie. Transmisje na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00.

Paulina Sykut-Jeżyna na scenie pojawi się obok Krzysztofa Ibisza, z którym tworzy uwielbiany przez widzów duet w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a także podczas rozmaitych wydarzeń.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal na scenie Opery Leśnej w Sopocie od godz. 20:00 Cleo i Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm w koncercie „Płynie w nas gorąca krew”. Od godz. 21:00 Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” z udziałem najlepszych artystów. Wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Czesuaf, Grupa MoCarta i Jerzy Kryszak. W roli prowadzącego Piotr Bałtroczyk.

Drugiego dnia festiwalu mnóstwo muzycznych atrakcji. Koncert zespołu Enej „10 lat od wygranej w Must be the music”, a także „Najlepsi z Najlepszych”, podczas którego wystąpią między innymi Maneskin, sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze