2021-06-15

Oto pierwsi prowadzący Polsat SuperHit Festiwal 2021!

Uwielbiany przez widzów niezawodny duet, czyli Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Są doskonale znani z prowadzenia rozmaitych wydarzeń oraz programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Nie mogło ich także zabraknąć podczas długo wyczekiwanej imprezy z udziałem najlepszych polskich artystów oraz najzabawniejszych kabaretów. Wielki telewizyjny festiwal w Operze Leśnej w Sopocie na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie.

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal na scenie Opery Leśnej w Sopocie od godz. 20:00 Cleo i Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm w koncercie „Płynie w nas gorąca krew”. Od godz. 21:00 Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” z udziałem najlepszych artystów. Wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Czesuaf, Grupa MoCarta i Jerzy Kryszak. W roli prowadzącego Piotr Bałtroczyk.

Drugiego dnia festiwalu mnóstwo muzycznych atrakcji. Koncert zespołu Enej „10 lat od wygranej w Must be the music”, a także „Najlepsi z Najlepszych”, podczas którego wystąpią między innymi Maneskin, sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.