2021-06-16

Kora od początku zachwycała się Enejem. „Najwyższa klasa!”

Minęło dziesięć lat od wygranej w „Tylko muzyka. Must be the music”, która otworzyła zespołowi Enej drzwi do wielkiej kariery. Przypominamy słowa Kory, która była urzeczona występami w programie i nie szczędziła pochwał przed ogłoszeniem końcowego triumfu. Jubileuszowy koncert grupy w sobotę 26 czerwca podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Transmisja na żywo w Telewizji POLSAT.

Dla działającej od 2002 roku grupy, udział w pierwszej polskiej edycji programu „Tylko muzyka. Must be the music” w Polsacie był trampoliną do kariery! Od tego czasu Enej zyskał ogólnopolski rozgłos i kolekcjonuje kolejne nagrody, a jego przeboje biją rekordy popularności na antenach rozgłośni radiowych i w serwisach internetowych.

W oczekiwaniu na występ zespołu przypominamy, co jego członkowie usłyszeli od Kory tuż przed zwycięstwem. – Jesteście już skończonymi artystami! – zachwycała się jurorka muzycznego show przed finałowym starciem. Zobacz archiwalny fragment programu!

  

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.