2021-06-17

Cleo i Kamil Bednarek na Polsat SuperHit Festiwal 2021

Nowe muzyczne gwiazdy podczas imprezy w Operze Leśnej w Sopocie. Do grona artystów dołączyli: pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej, czyli Cleo oraz nietuzinkowy Kamil Bednarek, aby zaprezentować publiczności swoje największe przeboje. Pozytywna energia i niezapomniane wrażenia podczas ich występów gwarantowane! Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00.

W sobotę na festiwalowej scenie pojawią się „Najlepsi z najlepszych”. Wśród nich Kamil Bednarek, który każdym występem udowadnia swoją nietuzinkowość i wprost zaraża wszystkich pozytywną energią. Niezwykle utalentowany, odniósł szereg sukcesów a jego debiutancka solowa płyta „Jestem” osiągnęła status diamentowej.

Ale to nie koniec niespodzianek! Dzień wcześniej - w piątek 25 czerwca swój hit „Łowcy Gwiazd” wykona pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej, czyli Cleo. To wokalistka, która dosłownie wszystko obraca w platynę. Jej singiel „My Słowianie” to jeden z największych radiowych hitów, a w serwisie YouTube zanotował prawie 80 milionów wyświetleń. Sukces odniosły także albumy: „Hiper Chimera” stała się potrójnie platynową płytą, a „Bastet” platynową. Każdy występ piosenkarki dostarcza fanom niezapomnianych wrażeń i to nie tylko muzycznych. Artystka potrafi zaskoczyć ciekawymi stylizacjami.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.