2021-06-22

Kreacja Dody na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Mamy zdjęcia!

0

Wokalistka przygotowała na występ w Operze Leśnej w Sopocie wyjątkową sukienkę. Artystka zawsze zaskakuje swoimi stylizacjami i nie mogło być inaczej, jeżeli chodzo o występ podczas zaplanowanego na sobotę 26 czerwca koncertu „Najlepsi z Najlepszych” podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021. O niezwykłej kreacji wypowiedziała się nie tylko Doda, ale również projektant dzieła. Oto jak wyglądały przymiarki.

Doda słynie nie tylko z fenomenalnego głosu i wielkich przebojów, ale także z odważnych kreacji. Ekstrawaganckie stroje gwiazdy to jej znak rozpoznawalny, a zdjęcia w dopracowanych do perfekcji i wyjątkowych stylizacjach scenicznych robią furorę w sieci! Występy Dody są zjawiskowe i budzą ogromne emocje wśród jej fanów. Jak będzie podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal? Równie ciekawie! Oto zdjęcia z przymiarek.

- To jest sukienka, na którą zużyliśmy ponad osiemdziesiąt metrów bieżących łańcucha, który był pozłacany. Doda specjalnie ściągała go z Dubaju! Inaczej nie zdążylibyśmy w tak krótkim terminie, żeby do nas doszedł. Oprócz tego sukienka jest wysadzana kryształami Swarovskiego i waży około piętnastu, szesnastu kilogramów. Idziemy w wielki Hollywood!- opowiada projektant Konrad Bikowski z Queens Factory.

- Sukienka wyszywana była ręcznie przez kilkanaście godzin, przez kilka dni z rzędu - dodaje Doda. - Ale było warto, bo efekt jest spektakularny! - zakończyła wokalistka.

W rozmowie z POLSAT.PL Doda zdradziła, jakie ma plany dotyczące występu na Polsat SuperHit Festiwal. Czym jeszcze zaskoczy? Odpowiedź w sobotę 26 czerwca!

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze