2021-06-21

Kulisy Polsat SuperHit Festiwal w mediach społecznościowych

W roli prowadzących uwielbiani przez internautów Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski i Adam Zdrójkowski. Znani są już artyści i program Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Operze Leśnej w Sopocie. Transmisja wydarzenia na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00, ale to nie wszystko! Na Instagramie i Facebooku Polsatu będzie równie gorąco. Relacje, zdjęcia, wywiady z gwiazdami imprezy - wszystko to, czego nie można zobaczyć na antenie!

W piątek w roli prowadzących backstage Polsat SuperHit Festiwal Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski - serialowa para z hitowej produkcji Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. Z kolei w sobotę partnerem aktorki Adam Zdrójkowski, z którym pozostaje w szczęśliwym związku od kilku lat.

Ta trójka to ulubieńcy mediów społecznościowych - w sumie obserwują ich ponad dwa miliony fanów, a ich relacje cieszą się ogromną popularnością. To właśnie oni będą online non stop: zarówno podczas dziennych prób z artystami, jak i podczas wieczornych koncertów. Jakie niespodzianki szykują? Oto jedna z nich:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.