2021-06-25

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Stylizacja Wiktorii Gąsiewskiej

Oto jaką kreację wybrała debiutująca w roli prowadzącej backstage wydarzenia aktorka. Jak zaprezentuje się Wiktoria Gąsiewska w Sopocie? Kto przygotował wymarzoną stylizację dla gwiazdy? Zobacz zdjęcia z przymiarek do imprezy! Transmisja Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00.

Wiktoria Gąsiewska zadebiutuje na Polsat SuperHit Festiwal 2021 w roli prowadzącej backstage wydarzenia. Młoda aktorka to prawdziwa gwiazda Instagrama, na platformie obserwuje ją milion użytkowników. Fanki uwielbiają jej styl i chętnie inspirują się jej wyborami. 

Stylizację na imprezę w Sopocie przygotowała Marta Siniło we współpracy z Dagmarą Radzikowską, odpowiedzialną w Polsacie za wizerunek osób występujących na wizji. Duet zaproponował aktorce stroje, które podkreślają jej urodę i pasują roli, jaką będzie pełnić podczas eventu.

- Wiktoria wybrała sukienkę w stylu sweet doll - krótką z bufkami i dekoltem. Nie jest to jednak typowa sukienka tego rodzaju - nie ma groszków ani kwiatków. Wykonano ją z eko skóry, która przełamuje tę słodycz i dodaje pazura. Kolor nude doskonale współgra z opaloną cerą Wiktorii i jej blond włosami. Wszystko utrzymane jest w tonacji monochromatycznej - a to niezmiennie bardzo gorący trend - mówi stylistka Dagmara Radzikowska.

Gwiazda zrezygnowała z klasycznych wieczorowych szpilek i zestawiła sukienkę z biało-czarnymi kowbojkami, które dodają stylizacji nieco drapieżności. Do tego są w duchu sustainable fashion, bo wyszukane specjalnie na tę okazję w second handzie. Całość uzupełnia złota biżuteria. - Młoda i pełna świeżości skóra Wiktorii nie będzie przykryta zbędnym podkładem. Makijaż jedynie podkreśli urodę, a z pewnością jej nie zakryje - dodaje Dagmara Radzikowska.

  

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.