2021-06-22

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Nowy duet prowadzących

0

Karolina Gilon i Maciej Dowbor po raz pierwszy wspólnie na scenie Opery Leśnej. To druga para prowadzących obok Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza. Polsat SuperHit Festiwal powraca w fantastycznym stylu. Znakomita zabawa w trakcie szalonego weekendu gwarantowana dzięki najpopularniejszym artystom i najzabawniejszym kabaretom. Transmisje z wydarzenia na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Karolina Gilon jest prowadzącą randkowego reality show „Love Island. Wyspa miłości” oraz sportowego programu „Ninja Warrior Polska”. Była także w gronie prowadzących dwie edycje Sylwestrowej Mocy Przebojów i koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”. Z kolei Maciej Dowbor, doskonale znany widzom stacji z muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, to stały gość imprezy w Operze Leśnej. Był obecny w roli prowadzącego na wszystkich wcześniejszych edycjach Polsat SuperHit Festiwal.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Pierwsza para prowadzących Polsat SuperHit Festiwal 2021 to Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, uwielbiani przez widzów prowadzący rozmaite wydarzenia oraz program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal na scenie Opery Leśnej w Sopocie od godz. 20:00 Cleo i Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm w koncercie „Płynie w nas gorąca krew”. Od godz. 21:00 Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” z udziałem najlepszych artystów. Wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Czesuaf, Grupa MoCarta i Jerzy Kryszak. W roli prowadzącego Piotr Bałtroczyk.

Drugiego dnia festiwalu mnóstwo muzycznych atrakcji. Koncert zespołu Enej „10 lat od wygranej w Must be the music”, a także „Najlepsi z Najlepszych”, podczas którego wystąpią między innymi Maneskin, sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Polsat SuperHit Festiwal 2021 na żywo w piątek 25 czerwca i w sobotę 26 czerwca od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze