2020-09-07

Agata Biernat w „Ninja Warrior Polska”: Zgłaszam się pierwsza!

0

Oglądaj emocjonujące sportowe show we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat. Piękna, wysportowana i zakochana - taka jest tancerka i modelka, Miss Polonia 2017, Agata Biernat, która zasiliła nieliczne kobiece grono programu. Czy szczęście w miłości pomoże jej zdobyć główną nagrodę 150 tysięcy złotych? Jak jej pójdzie na torze „Ninja Warrior Polska”?

O tym, że ma szczęście w miłości, dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu z mediów społecznościowych. A czy na tyle samo szczęścia będzie mogła liczyć w przypadku udziału w „Ninja Warrior Polska”? Agata Biernat, która uwielbia wszelkie aktywności fizyczne, postanowiła spróbować swoich sił w show. - Sport od zawsze był w moim życiu. Obecnie dzięki niemu zarabiam i utrzymuję się. Jak tylko pojawia się okazja, aby siebie sprawdzić pod kątem sprawności fizycznej, zgłaszam się pierwsza! Nawet jeśli nie do końca wiem, na co się piszę - tłumaczy.

Czy znana modelka ma już jakieś doświadczenie związane z torami przeszkód? - W dzieciństwie wszystkie drzewa i płoty były moje - wspomina ze śmiechem. - Co widać po moich nogach i bliznach, które pozostały mi jako pamiątka. Myślę, że właśnie tak wyglądają nogi szczęśliwego dziecka. Ale czy to pomoże mi, aby wspiąć się na ostatnią przeszkodę toru eliminacyjnego - wysoką ścianę? Obawiam się, że nie. To jest przeszkoda, której boję się najbardziej - mówi szczerze.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Karolina Gilon: „Ninja Warrior Polska” to ogromne emocje
Druga edycja „Ninja Warrior Polska”. Co mówią zawodnicy?
Jak powstaje tor „Ninja Warrior Polska”? Zobacz wideo!
Piękne, odważne i silne. Oto kobiety „Ninja Warrior Polska”!

Komentarze