2020-08-28

Piękne, odważne i silne. Oto kobiety „Ninja Warrior Polska”!

0

Najlepsze sportowe show tej jesieni od wtorku 1 września o godz. 20:05 w Polsacie. Mimo że zdecydowaną większość uczestników przebojowego programu stanowią mężczyźni, w każdym odcinku „Ninja Warrior Polska” pojawią się także przedstawicielki płci pięknej. Nie brakuje im waleczności i determinacji. Za to mają jeden cel - udowodnić sobie i innym, że warto spełniać marzenia!

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Księgowe, żołnierki, kelnerki, ratowniczki medyczne, fizjoterapeutki, tancerki, nauczycielki wychowania fizycznego, trenerki, studentki - odważnych kobiet w programie „Ninja Warrior Polska” nie brakuje. Dbają o kondycję nie tylko przez systematyczne treningi, ale także zbilansowaną dietę. Wszystkie powtarzają, że udział w show to możliwość zmierzenia się ze sobą, sprawdzenia swoich sił i umiejętności, a także udowodnienia innym przedstawicielkom płci pięknej, że nigdy nie jest za późno, aby zadbać o siebie i spełniać własne marzenia. Kim są zatem polskie wojowniczki Ninja, które zdecydowały się zmierzyć z wymyślnym torem przeszkód?

Agnieszka Jarzębska, 42-latka z Piaseczna. Mama dwójki urwisów. Z zawodu księgowa. Zdeterminowana, odważna, dla której nie ma spraw niemożliwych. Dowód? W ciągu sześciu miesięcy zrzuciła dwadzieścia jeden kilogramów. Dokonała tego wyłącznie sama - poprzez ćwiczenia i odpowiednią dietę. - Jeśli masz ochotę zrobić coś ze sobą, to wszystko jest możliwe. Bez względu na wiek - zapewnia.

Natalia Kowalska z wykształcenia jest nauczycielką wychowania fizycznego. Niedawno wstąpiła do wojsk obrony terytorialnej Pomorskiej VII Brygady. - Chciałam pojawić się już w pierwszej edycji „Ninja Warrior Polska”, ale zabrakło mi odwagi - oznajmiła. - Tym razem postanowiłam stawić czoła temu strachowi. Mój udział chciałabym zadedykować wszystkim tym, którzy siedzą przed telewizorem, oglądają „Ninja Warrior Polska” i boją się zawalczyć o swoje marzenia.

Dietetyczka Marta Staroń znana jest z pierwszej edycji show. Jako jedyna kobieta doszła do półfinału. - Bez wątpienia tor Ninja Warrior uzależnia, a wraz z nim uzależniają adrenalina i te niepowtarzalne emocje, które pojawiają się wyłącznie będąc na torze - wyjaśniła dietetyczka. - Dla mnie to świetna okazja, aby przełamać swoje lęki. Udział show pozwolił mi zyskać więcej pewności siebie, odwagi i siły. A to bardzo pomaga mi także w życiu prywatnym, bo od lat zmagam się z chorobą - łysieniem plackowatym.

Agata Biernat to modelka, tancerka i Miss Polonia z 2017 roku, która także postanowiła sprawdzić się na torze Ninja Warrior. - Jako dziecko skakałam po drzewach i płotach, o czym świadczą blizny na moich nogach. Czy to pomoże mi przejść tor? Zobaczymy! - żartowała celebrytka. - Strach jest ogromny, ale ma w sobie także dużo pozytywnego! - dodała.

Czy w Polsce znajdzie się pierwsza kobieta, która dołączy do zaszczytnego grona Ninja Warrior? - Nie chcę nikogo wyróżniać, ale zdradzę, że moje serce jest najbliżej... kobiet, uczestniczących w „Ninja Warrior Polska” - powiedziała prowadząca show Karolina Gilon. - Mam ogromną nadzieję, że w końcu uda się Polce wspiąć na słynną Górę Midoriyama i sięgnąć po zwycięstwo. Nasze babki są mega! - podsumowała.

  

Ninja Warrior Polska od 1 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze