2020-09-05

Marek Kaliszuk pręży muskuły! To wystarczy, aby przejść tor?

0

Oglądaj „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20.05 w Telewizji POLSAT. Na kilka minut przed wejściem na tor w jego oczach pojawiło się prawdziwe przerażenie! Mimo że regularnie ćwiczy na siłowni, co tylko potwierdza jego muskularne ciało... Czy aktor i wokalista Marek Kaliszuk odkryje w sobie prawdziwego wojownika ninja?

O tym, że Marek Kaliszuk może pochwalić się nienaganną sylwetką, wiedzą wszyscy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, co tak naprawdę skrywa… pod ubraniem. Teraz fani przystojnego aktora będą mieli szansę przekonać się o tym, czy za szczupłością idą także mięśnie! - Obiecałem sobie, że ściągnę koszulkę, jeśli tylko uda mi się pokonać pierwszą przeszkodę na torze „Ninja Warrior Polska” - mówi Marek Kaliszuk. - Staram się żyć jak najbardziej fit. Regularnie odwiedzam siłownię. Ale czy to wystarczy, aby zostać ninją? - dodaje.

Aktor nie zastanawiał się zbyt długo nad swoim udziałem w show. Będąc na nagraniu, obleciał go jednak prawdziwy strach. - Czuję się totalnie przerażony! - wyznaje. - Przyznam szczerze, że zupełnie nie zdawałem sobie sprawy, na co się piszę! Zobaczyłem kilka odcinków pierwszego sezonu „Ninja Warrior Polska”. Z perspektywy mojej kanapy przeszkody wyglądały na całkiem proste! Przysłowiowe schody zaczęły się, kiedy zacząłem przygotowywać się do udziału w programie. Po ośmiu podciągnięciach na drążku byłem jak dętka! - opowiada.

Jaki jest zatem przepis za zwycięstwo w show Polsatu wg Marka Kaliszuka? - Na świecie jest tylko dziewięć osób, które przeszły wszystkie przeszkody w „Ninja Warrior”. Na pewno trzeba być odpornym na morderczy wysiłek i ogromny stres. Przyda się także szczęśliwy traf. Czasami milimetry decydują o tym, czy dany zawodnik przejdzie dalej - wyjaśnia.

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Karolina Gilon: „Ninja Warrior Polska” to ogromne emocje
Druga edycja „Ninja Warrior Polska”. Co mówią zawodnicy?
Jak powstaje tor „Ninja Warrior Polska”? Zobacz wideo!
Piękne, odważne i silne. Oto kobiety „Ninja Warrior Polska”!

Komentarze