2020-09-02

„Ninja Warrior Polska”: Emocje, nerwy i upadki do wody

0

W pierwszym odcinku drugiej edycji działo się bardzo dużo. Zobacz wideo! Program „Ninja Warrior Polska” w wielkim stylu powrócił na antenę Polsatu. Wielkie sportowe emocje przeżywali zarówno uczestnicy i uczestniczki, jak i prowadząca Karolina Gilon oraz komentatorzy: Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Łukasz „Juras” Jurkowski niejednokrotnie musiał zamknąć oczy, krzycząc „Nie mogę na to patrzeć!”, Jerzy Mielewski prawie stracił głos, a Karolina Gilon, debiutująca w „Ninja Warrior Polska”, przyznała, że takich emocji się nie spodziewała. - Siedząc na kanapie przed telewizorem, wszystko wyglądało zupełnie inaczej - wspomina influencerka.

Niektórym zawodnikom puściły nerwy, inni byli skoncentrowani do samego końca i to oni właśnie znaleźli się w finale show (emisja 13 października):
- 21-letni student z Gdańska, Jan Tatarowicz, który uplasował się na samym szczycie rankingu;
- o sekundę wolniejszy Michał Grochoła, trener personalny z Mikołowa; - nietuzinkowy mieszkaniec Żar, Mateusz Karbowy - trener personalny, stojący na czele grupy „ArcyWorkout”;
- Michał Wrzesiński - dość nietypowy specjalista ds. sprzedaży z Gniezna, który każdą wolną chwilę spędza na ściance wspinaczkowej.

Czarny koń tej edycji – „Last Man Standing” z pierwszego sezonu, Jakub Zawistowski odpadł na torze półfinałowym. Nie poradził sobie także Franek Rumak, przystojniak z „Love Island. Wyspa miłości”. Dosłownie otarł się o wejście do wielkiego finału. Gwiazda siatkówki, Łukasz Kadziewicz, poległ na drugiej przeszkodzie. - Było krótko, ale efektownie - skomentował występ byłego siatkarza Jurek Mielewski. - Warto zwrócić uwagę, że normalnie wszyscy spadają gdzieś po klatkę piersiową, a Łukasz miał wodę po kolana w basenie - dodał Łukasz „Juras” Jurkowski.

A skoro o upadkach do basenu mowa... Przypomnijmy sobie jeszcze raz, kto i w jaki sposób odpadł z toru:

  

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Karolina Gilon: „Ninja Warrior Polska” to ogromne emocje
Druga edycja „Ninja Warrior Polska”. Co mówią zawodnicy?
Jak powstaje tor „Ninja Warrior Polska”? Zobacz wideo!
Piękne, odważne i silne. Oto kobiety „Ninja Warrior Polska”!

Komentarze