2020-08-31

Druga edycja „Ninja Warrior Polska”. Co mówią zawodnicy?

0

Franek Rumak, Łukasz Kadziewicz i Jakub Zawistowski o udziale w programie Polsatu. Gwiazda polskiej siatkówki, jeden z bohaterów reality show „Love Island. Wyspa miłości” i zdobywca tytułu „Last Man Standing” opowiedzieli o swoich motywacjach przed wejściem na tor drugiej edycji. „Ninja Warrior Polska” od 1 września we wtorek o godz. 20:05 na antenie Telewizji POLSAT.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Czy pierwszym polskim wojownikiem ninja zostanie... gwiazda polskiej siatkówki Łukasz Kadziewicz? Sportowiec stanie na torze już w pierwszym odcinku show. - Całe życie słyszałem, że czegoś nie mogę, do czegoś się nie nadaję, bo jestem za wysoki lub mam nieodpowiedni charakter – wspomina siatkarz. - A jak tak słyszę, to robię wszystko, żeby pojawić się właśnie w takich miejscach i spróbować swoich sił. Najpierw był udział w „Tańcu z Gwiazdami”, a teraz przyszła pora na pobieganie w roli ninja. W życiu chodzi o zabawę, a ja lubię się dobrze bawić! Jak oceniam swoje szanse? Jak ma się dwieście sześć centymetrów wzrostu, prawie każdy sport można uznać za ekstremalny, także udział w „Ninja Warrior Polska” - zaznacza.

W programie pojawi się także Franek Rumak, dobrze znany widzom reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Po tym jak wygrał życie w walce z nowotworem, spełnia kolejne marzenia i sięga po więcej, udowodniając, że nigdy nie należy się poddawać. - Chcę sprawdzić, na ile jestem ninja – mówi z uśmiechem. - Wyznaję zasadę, że nieważne ile razy się upada, ważne ile razy się wstaje. Jestem tu po to, aby się sprawdzić i dobrze bawić. Mam swoje typy, co do potencjalnych zwycięzców. Obserwuję kilku gości na Instagramie, którzy nieźle wymiatają - dodaje.

Wśród faworytów pierwszego odcinka znajduje się Jakub Zawistowski, czyli „Last Man Standing” z pierwszej edycji „Ninja Warrior Polska”. - Wydaje mi się, że jestem dobrze przygotowany. Ale jak dobrze, to okaże się na torze. Przez cały rok trenowałem na torach podobnych jak ten w programie. Niestety kilka tygodni przed startem naderwałem mięsień czworoboczny, dlatego miałem przerwę w treningach. Na torze chcę skupić się na przeszkodach. Wyłączę niepotrzebne myślenie - zapowiada. - To, co piękne jest w programie, to że jako uczestnicy nie rywalizujemy między sobą. Naszym przeciwnikiem jest tor i my sami, nasze słabości czy dekoncentracja - podkreśla.

  

Ninja Warrior Polska od 1 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze