2020-09-01

Karolina Gilon: „Ninja Warrior Polska” to ogromne emocje

0

Prowadząca drugiej edycji o tym, czego mogą się spodziewać widzowie. Karolina Gilon rozpoczyna przygodę w nowej roli. W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV zdradziła między innymi, jakich wrażeń dostarczyło jej oglądanie pierwszego sezonu oraz co pomyślała, kiedy zobaczyła arcytrudny tor przeszkód. „Ninja Warrior Polska” od 1 września we wtorek o godz. 20:05.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Modelka i prezenterka, którą widzowie Polsatu znają z prowadzenia reality show „Love Island. Wyspa miłości”, debiutuje w nowej roli. - „Ninja Warrior Polska” jest dla mnie czymś nowym. Myślę, że te dwa programy łączy to, że w jednym i drugim poznam interesujących uczestników i uczestniczki. No i emocje! Będą inne niż w „Love Island”, ale na pewno będą ogromne, więc nie mogę się doczekać - mówi.

Ekscytacja jest duża, bo pierwszy sezon wzbudził w niej ogromne emocje. - Bardzo głośno krzyczałam już siedząc na kanapie - wspomina i dodaje: - Myślę, że będzie bardzo dużo energii. Będzie i śmiech, i łzy. Wszystko!

A co Karolina Gilon pomyślała, kiedy zobaczyła na żywo tor przeszkód, z którym mierzą się uczestnicy i uczestniczki? - Podziwiam wszystkich ludzi, którzy biorą udział w tym programie. Uważam, że do niego nie da się przygotować przez tydzień, przez miesiąc, tylko tak naprawdę to jest program dla ludzi, którzy trenują całe życie. Jestem pełna podziwu, że oni się tego nie boją. To jest ogromny sprawdzian - podkreśla.

Ninja Warrior Polska od 1 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze