2020-08-06

„Ninja Warrior Polska”: Drugi sezon od 1 września

Uzależniający program, który pokochaliście, we wtorkowe wieczory w Polsacie. Niemożliwe nie istnieje, a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać! Nowy sezon, nowi uczestnicy, nowa szansa na zwycięską walkę z samym sobą i najsłynniejszym torem na świecie. Wciągający od pierwszej minuty „Ninja Warrior Polska”, hit jesiennej ramówki od 1 września na antenie Telewizji POLSAT.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Tytuł polskiego Ninja i 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia! Wystarczy pokonać wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory tylko 11 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca, przejść przez wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą - legendarną już Górę Midoriyama.

Czy w naszym kraju znajdzie się ten, który pokona 28-metrową Górę Midoriyamę? O tym przekonamy się już jesienią - 1 września w Polsacie startuje druga edycja show!

Największy apetyt na wygraną mają ci, którzy w pierwszym sezonie byli najbliżej zwycięstwa. Wśród nich Jakub Zawistowski, bo to właśnie on zaszedł w I edycji show najdalej. Jego rywal, Sylwester Wilk, też się tak łatwo nie podda. Rok temu, krótko po tym jak odpadł z programu, uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił nogę. Mimo tego nie zwalnia tempa. Trenuje jeszcze więcej, żeby udowodnić sobie i innym, że jak nie on, to kto? Od września zobaczymy go również w najnowszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W obu programach jest po to, aby pokazać, że nigdy nie należy się poddawać.

W „Ninja Warrior Polska” pojawią się także goście specjalni, którzy spróbują swoich sił na torze. Zobaczymy m.in. aktora Marka Kaliszuka, tancerkę i Miss Polonia 2017 Agatę Biernat, byłego piłkarza a obecnie zawodnika MMA - Piotra Świerczewskiego, a także gwiazdę polskiej siatkówki - Łukasza Kadziewicza.

W drugim sezonie zmagań na torze „Ninja Warrior Polska” ponownie zobaczymy: dziennikarza i komentatora Polsat Sport Jerzego Mielewskiego oraz zawodnika MMA Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego - w roli komentatorów, oraz po raz pierwszy - Karolinę Gilon, która poprowadzi show. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision Production.

  

Ninja Warrior Polska od 1 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska