2020-08-03

Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu „Ninja Warrior Polska”

0

Nagrania do kolejnej edycji show Polsatu rozpoczęły się w hali Arena Gliwice. Jeszcze nie opadły emocje po nagraniach do drugiego sezonu „Ninja Warrior Polska”, a już kolejni śmiałkowie zaczęli mierzyć się z niezwykle wymagającym torem. Ich celem jest stanięcie na szczycie legendarnej Góry Midoriyama i prestiżowy tytuł Wojownika Ninja.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Polacy pokochali show Polsatu, bo w „Ninja Warrior Polska” niczego nie da się przewidzieć, a najdrobniejsza dekoncentracja czy błąd dyskwalifikują uczestników. To program, który łączy pokolenia - uwielbiają go widzowie w każdym wieku. Ambicja miesza się z rozczarowaniem, a łzy szczęścia ze łzami porażki. Na tym właśnie polega fenomen show na świecie - dostarcza emocji, jakich nie da się podrobić.

Z każdą kolejną edycją polscy zawodnicy, ubiegający się o tytuł Wojownika Ninja, są coraz lepiej przygotowani i jeszcze bardziej zdeterminowani, żeby pokazać, na co ich stać. Wśród uczestników jest bardzo wielu takich, których słynny tor pokonał w poprzednich sezonach. Duch walki jednak nie umiera nigdy!

  

W roli prowadzących - tak jak w drugiej edycji programu - Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy muszą pokonać wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze