2020-07-22

„Ninja Warrior Polska 2”: Duet Mielewski i „Juras” zapraszają

Zobacz, co do powiedzenia o drugiej edycji mają prowadzący sportowego show. Czy tym razem uda się zdobyć szczyt Góry Midoriyama pierwszemu Polakowi w historii programu? Dzięki wsparciu niezastąpionych gospodarzy „Ninja Warrior Polska” na pewno będzie łatwiej. Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski nagrali specjalny filmik. Oglądaj!

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

- Słuchajcie! Zaczynamy! „Ninja Warrior Polska” powraca! - powiedział Jerzy Mielewski, ewidentnie podekscytowany kolejną edycją. Specjalnie dla widzów Polsatu i fanów show prowadzący postanowili podzielić się radością z rozpoczętych nagrań i zapowiedzieć ekscytujące wydarzenia, które czekają nas jesienią. Jak panowie widzą szanse rodaków w drugiej odsłonie? - Spokojnie, wierzę w polską siłę! - skomentował Łukasz „Juras” Jurkowski, drugi z komentatorów.

Legendarna Góra Midoriyama wciąż czeka. Dotychczas tylko dziewięciu śmiałków na świecie pokonało wszystkie przeszkody na torze. Czy w drugiej edycji „Ninja Warrior Polska” ta arcytrudna sztuka komuś się uda?

  

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy muszą pokonać wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision.

Ninja Warrior Polska od 1 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska