2020-06-21

Tak wygląda trening wojownika „Ninja Warrior Polska”

W akcji niezłomny Sylwester Wilk, bohater pierwszej edycji programu. Jego historia obiegła całą Polskę. 24-latek przeżył tragiczny wypadek, w którym stracił nogę. Pomimo przeciwności losu nie poddał się, a jego niegasnąca pasja do sportu sprawiła, że trenuje dalej, motywując innych. Tym razem formę wojownika „Ninja Warrior Polska” sprawdził Piotr Galus.

Sylwester Wilk jest związany ze sportem tak naprawdę od zawsze. Biega od dwunastego roku życia, a serce, które wkładał w treningi,  szybko poskutkowały pierwszymi sukcesami. Jego karierę zatrzymało uzależnienie od alkoholu, narkotyków i leków. To właśnie wtedy po raz pierwszy musiał walczyć o swoje życie.

Na szczęście zerwał z nałogami i wrócił do sportowego trybu życia, a w 2019 roku wziął udział w programie „Ninja Warrior Polska”. Wypadek nie złamał młodego wojownika, który szybko wrócił do sportu i po raz kolejny stał się przykładem dla wielu osób. 

Uczestnik 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” nieustannie zachęca Polaków do zdrowego trybu życia. W ramach promowania aktywności fizycznej przyjął zaproszenie do wspólnego treningu z Piotrem Galusem, podczas którego naprzemiennie zadawali sobie ćwiczenia do wykonania.

Zobacz cały trening:

A jak wy ćwiczycie na co dzień?

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Aleksandra Szwed o swojej roli w „Ninja Warrior Polska”
Jerzy Mielewski dla POLSAT.PL o „Ninja Warrior Polska”