2019-08-22

Aleksandra Szwed o swojej roli w „Ninja Warrior Polska”

Od 3 września jest gospodynią nowego show Polsatu. Co ją czeka? Popularna aktorka, piosenkarka i prezenterka zna telewizję od dziecka. Aleksandra Szwed specjalnie dla POLSAT.PL opowiada o swojej roli w programie „Ninja Warrior Polska”. Jak będzie wspierała uczestników, wykorzystując zdobyte w bogatej karierze doświadczenie sceniczne?

- Dlaczego nie można przejść obojętnie obok programu „Ninja Warrior Polska”?
- Ten program to idealne połączenie rozrywki, sportowej rywalizacji i niewiarygodnie intensywnych emocji. Nasi uczestnicy muszą zmierzyć się z największym i najtrudniejszym torem przeszkód w całej historii światowej telewizji. To program z długą i wspaniałą historią, którą pisały tysiące ludzi na całym świecie. To dla mnie zaszczyt móc stać się jej częścią.

- Jaka będziesz w roli prowadzącej nowego show Polsatu? Na czym ci najbardziej zależy?
- Na uczestnikach i ich najbliższych. Moim zadaniem jest być ich towarzyszką w tej przygodzie i już naprawdę nie mogę się doczekać! Chcę ich wspierać, kibicować im, być dla nich oparciem, jakie w tej ekstremalnej przeprawie na pewno będzie im potrzebne.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Tercet Zaiste Egzotyczny by @ninjawarriorpolska 👋😎❤️ poznajcie moich fantastycznych współprowadzących 😃 Ekstraklasa dziennikarstwa sportowego, i klasa sama sobie 🙌 Głos który wszyscy znamy i kochamy - zdobywca Telekamery w kategorii „Najlepszy komentator sportowy 2019” czyli @jerzy_mielewski 🙌❤️ I facet, który napewno da tej produkcji niezłego kopa i to w absolutnie Mistrzowskim stylu 💪😎 Wojownik jakich mało - złoty medalista Pucharu Świata w Teakwondo (sami widzicie, z tym kopem to nie żarty...😈)@jurasmma ❤️ Lepszego towarzystwa nie mogłam sobie wymarzyć 😍 #ninja #ninjawarrior #prowadzacy #tvshow #ninjawarriorpolska #polsat #ilovemyjob #myprivatepeakyblinders #peakyblinders

Post udostępniony przez Aleksandra Szwed / SaleMonster (@aleksandra_szwed)

- W jaki sposób planujesz pomagać uczestnikom programu?
- Będę ich zagrzewać do walki, motywować i podpowiadać! Ale nie tylko. Podczas programu będę im towarzyszyła podczas pokonywania toru. Moje miejsce będzie przy widowni, dzięki czemu mogę poruszać się wzdłuż toru razem z nimi. Z własnego doświadczenia wiem, że na tego typu produkcjach kamery, światła - cała oprawa potrafią niesamowicie podnieść poziom stresu. Chce być tam dla nich, aby poczuli się w tych niecodziennych dla nich warunkach jak najbardziej komfortowo, by mogli się skupić przede wszystkim na tym monstrualnie ciężkim zadaniu, jakie ich czeka.

- Czego mogą spodziewać się widzowie „Ninja Warrior Polska”?
- Nie boje się tego powiedzieć - oczekujcie ekscytującej walki uczestników z torem, spektakularnego widowiska, łez odpadających, radości publiczności i wiele więcej!

  

„Ninja Warrior Polska” od 3 września we wtorek o godz. 20:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Koszmar uczestnika „Ninja Warrior Polska”. Wspieramy go!
„Ninja Warrior Polska”: Zobacz przygotowania uczestników