2019-08-07

„Ninja Warrior Polska”: Zobacz przygotowania uczestników

0

Decydująca faza przed startem nowego show Polsatu, który jesienią debiutuje na antenie. Tor „Ninja Warrior Polska” będzie dla zawodników nie lada wyzwaniem, a niewielu śmiałkom na świecie udało się zdobyć tytuł Wojownika Ninja. Uczestnicy programu chwalą się w mediach społecznościowych swoimi przygotowaniami. Zobaczcie, jak im idzie!

Powiedzmy sobie wprost. To nie będzie łatwe zadanie. Do przejścia w określonym czasie są 32 przeszkody o zróżnicowanym stopniu trudności, które przetestują zwinność, szybkość i wytrzymałość zawodników. Statystyki jednak jasno pokazują. W ciągu 31 sezonów wyemitowanych w 19 krajach jedynie 7 śmiałków miało prawo do nazwania siebie prawdziwym Wojownikiem Ninja. Co to oznacza dla zawodników? Muszą naprawdę dobrze się przygotować. W mediach społecznościowych pod hashtagiem #ninjawarriorpolska sporo się dzieje!

„Przygotowania trwają. Dawno tak dobrze się nie czułem w swoim ciele” - skomentował jeden z uczestników. „Moc wzrasta” - napisał.

Panie też nie zawiodły. Wśród odważnych znalazły się m.in. policjantki, aktorki cyrkowe, instruktorki pole dance i MMA. Są też uczestniczki runmageddonów, medalistka trójboju czy mistrzyni Polski w piłce nożnej kobiet. Co wyprawiają podczas treningów?

Zadbaliśmy także o wsparcie dla naszych zawodników. Prowadzącą „Ninja Warrior Polska” jest Aleksandra Szwed, znana aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna, która motywuje śmiałków, biorących udział w programie.

Ekstremalnie trudny tor wymaga kreatywnego podejścia do przeszkód. Przetestowana zostanie pomysłowość zawodników. Oni sami za to podkreślają, że każdy ma swoją unikalną technikę.

Złapać się przeszkody, przytrzymać i przejść do kolejnej - tylko tyle i aż tyle będą musieli zrobić uczestnicy programu w poszczególnych etapach toru. W teorii brzmi prosto, ale w praktyce będzie to potwornie trudne do zrealizowania. Na szczęście nasi zawodnicy dobrze wiedzą, jak sobie radzić z tego typu sytuacjami.

Mocny chwyt i silne ręce to absolutne minimum do tego, aby nie odpaść już na pierwszym wyzwaniu w naszym programie. Niektóre konkurencje polegają na utrzymaniu ciężaru swojego ciała w powietrzu tylko na rękach i przesuwaniu się w kierunku bezpiecznej strefy. Trzeba się nieźle natrudzić, żeby zwyciężyć w programie „Ninja Warrior Polska”!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dni są policzone 🐒💪🏼🔥 #ninjawarrior #ninjawarriorpolska #calisthenics #labirynt

Post udostępniony przez Damian Drzewiecki (@damian.drzewiecki)

Jakie będą efekty przygotowań? Kto dzięki nieprzeciętnej sprawności stanie się ulubieńcem widzów?

  

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Nowy program „Ninja Warrior Polska” jesienią w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2019