2020-06-26

„Ninja Warrior Polska”: Karolina Gilon prowadzącą drugiej edycji

Zmysłowo piękna i niezwykle ambitna influencerka gospodynią przebojowego show. Jako gospodyni programu Karolina Gilon będzie przyglądać się zmaganiom najodważniejszych Polaków, walczących między sobą o tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja! Drugi sezon „Ninja Warrior Polska” jesienią na antenie Telewizji POLSAT.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Karolina Gilon już niejednokrotnie udowodniła, że uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania, a występy przed kamerą to jej żywioł. Teraz ma okazję sprawdzić się w programie, w którym nie wystarczy siła mięśni. „Ninja Warior Polska” to prawdziwy test wytrzymałości i odwagi! - Powiem wprost i bardzo w moim stylu - jaram się na maksa! - komentuje influencerka.

- Oglądałam ten program w wersji zagranicznej i pierwszą polską edycję. Dla mnie to wręcz nie do opisania, że dołączyłam do ekipy! Sama nałogowo uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. Podsumowując – sztos! Zaraz zaczynam intensywne treningi, aby być w dobrej formie przy tych wszystkich ninja warrior karate kids! A że lubię wyzwania i jestem nieprzewidywalna, to kto wie, może sama spróbuję zmierzyć się z tym legendarnym torem przeszkód? - dodaje z uśmiechem.

„Ninja Warrior Polska” to nie jedyna produkcja Polsatu, w której jesienią pojawi się Karolina Gilon. Gwiazda ponownie poprowadzi reality show „Love Island. Wyspa Miłości”.

W drugim sezonie „Ninja Warrior Polska” tak jak poprzednio pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

  

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision. W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Ninja Warrior Polska od 1 września we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska