2020-05-29

Angelika Mucha na live czacie. Brakuje jej podróży i... tańca

0

O czym Littlemooonster96 rozmawiała z Damianem Kordasem? Co u niej słychać? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Angelika Mucha, blogerka i youtuberka, uczestniczka 8. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, zdradziła fanom, dokąd wkrótce chce wyjechać oraz jak wspomina show Polsatu.

Zapytana przez Damiana Kordasa o pierwsze wymarzone miejsce, do którego uda się po pandemii koronawirusa, nie miała wątpliwości. - No zgadnij? - odpowiedziała z uśmiechem. - Tak, Los Angeles - potwierdziła. - Miałam w planach Coachellę, ale została przeniesiona na październik i nie wiadomo jeszcze, czy nie będzie odwołana - wspomniała o festiwalu muzycznym, który miał odbyć się w kwietniu w Kalifornii. - Ale nawet jak nie będzie, to i tak chcę polecieć na trzy-cztery tygodnie, żeby sobie tam po prostu pożyć - dodała Angelika Mucha.

Jakie inne miejsca, w których dotychczas nie była, bierze jeszcze pod uwagę? - Jest ich dużo. Na przykład Meksyk. Nie mam chyba takiego jednego top. W Europie kocham greckie wyspy. No i oczywiście tamtejszą kuchnię. Jestem wtedy na diecie i jem tylko tzatziki od rana do wieczora - wyznała popularna blogerka i youtuberka.

Nie mogło również zabraknąć wspomnień z „Tańca z Gwiazdami”. Co jej dał ten program? Jak bardzo ją zmienił? Littlemooonster96 szczerze opowiedziała o przygodzie z „Dancing with the Stars”.

Zobacz cały zapis czatu:

A to przepis na tosty francuskie z twarogiem i owocami, które wspólnie przygotowali podczas rozmowy:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze
© Polsat 2020