2020-05-27

Sylwia Madeńska na live czacie: Lubię sceniczne wyzwania

Uczestniczka 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” o udziale w show i swoich marzeniach. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi opowieściami i przemyśleniami. Co Sylwia Madeńska, zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości” powiedziała w rozmowie z Karoliną Gilon?

Polska poznała ją jako triumfatorkę randkowego reality show. Sylwia Madeńska to jednak zawodowa tancerka, która rozpoczęła przygodę z tą dyscypliną w wieku dwunastu lat. Udziału w „Tańcu z Gwiazdami” jest dla niej wyróżnieniem. - Ten program może bardzo fajnie pokazać umiejętności, które zdobywałam przez lata. Ten świat jest bardzo hermetyczny i nie jest znany na zewnątrz przeciętnym ludziom. Dzięki programowi możemy się pokazać, że taki tancerz istnieje. Więc to jest naprawdę super szansa. Wiele osób porównuje tancerza do tancerza „Tańca z Gwiazdami”. Ten show to jest marka - podkreśliła.

Sylwia Madeńska w trakcie rozmowy wróciła wspomnieniami do hiszpańskiej willi z „Love Island. Wyspa miłości”, a także zdrdadziła, w jakim innym show Polsatu chciałaby wziąć udział.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.