2020-05-17

Stefano Terrazzino na live czacie: To wszystko dzięki...

0

Któremu show Polsatu zawdzięcza nowe projekty? Co zmieniło się w jego życiu? Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Co Stefano Terrazzino zdradził w rozmowie z Maciejem Dowborem?

Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie mógł nie zapytać o udział w programie. Okazało się, że Stefano Terrazzino skrycie marzył o uczestnictwie, ale nie był przekonany, że pasuje do tego show. - Ja od dziecka bardzo lubiłem naśladować piosenkarzy, ale i dialekty. U nas na Sycylii jest ich bardzo dużo. Każde miasteczko ma swój własny. Mamy zupełnie inną „melodię”. Gdy zobaczyłem ten program, to powiedziałem sobie w środku: „To jest coś dla mnie!”. Bo mogę tańczyć, przebierać się i śpiewać. Czyli wszystko, co lubię. Tylko że myślałem, że jest to za trudne. Rozum mówił, że nie nadaję się, ale serce chciało. Powiedziałem sobie, że jeżeli bym wygrał dwa razy z rzędu „Taniec z Gwiazdami”, to wtedy bym to zrobił. I udało mi się tego dokonać.  Chciałem „uciec” do niemieckiej edycji „Dancing with the Stars”, żeby spróbować czegoś innego. Ale pani Nina Terentiew mnie namówiła i cieszę się, że tak to się potoczyło - mówił Włoch.

Artysta zwyciężył w trzeciej edycji show, a wiele jego metamorfoz zapadło jurorom i widzom w pamięć. - Myślałem, że będę maskotką tego sezonu. A tu nagle praca, dyscyplina, dużo zabawy... Przeżyłem piękne chwile, niezapomniane. Każdy występ miał taki moment. Na początek występowałem jako Tarkan i byłem zdezorientowany. Nie byłem zadowolony, ale badałem teren. Kiedy w drugim występie wcieliłem się w Helenę Majdaniec, to miałem już na to swój pomysł. Pierwszy raz wystąpiłem w kobiecych ciuchach przed ludźmi. Miałem w sobie taki naturalny wstyd, który pomógł tej postaci. Jednym z ciekawszych, magicznych momentów był także występ w roli Cesárii Évory - ocenił.

Stefano Terrazzino opowiedział także o swoich projektach muzycznych i teatralnych, które rozpoczął po udziale w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - To otworzyło dla mnie wiele drzwi i budowało we mnie wiarę w siebie. Teraz mam zespół, jeżdżę po Polsce, co weekend graliśmy koncerty, podczas których śpiewam włoskie covery, ale też tańczę. I przybliżamy włoską kulturę. Uwielbiam ten projekt i to wszystko się zaczęło dzięki temu programowi. Gram także w komedii, w której wcielam się rolę w Turka i to też zawdzięczam „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, bo to była pierwsza propozycja, jaką dostałem po udziale - podkreślił.

O czym jeszcze popularny tancerz, aktor i wokalista rozmawiał z Maciejem Dowborem?

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze