2020-05-10

Stefano Terrazzino wspomina „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Jak tancerz zapamiętał pierwszą edycję programu, w której brał udział? Podczas rozmowy z POLSAT.PL uczestnik przypomniał sobie wiele emocji związanych z show. Pod jakim względem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrywa u niego z „Tańcem z Gwiazdami”, a jaką miał przewagę dzięki umiejętnościom tanecznym? Które metamorfozy są dla Stefano Terrazzino ulubione?

O edycji, w której brał udział:
- Poszedłem do programu jako maskotka. Sam się nie spodziewałem, że dam radę. Chciałem się po prostu dobrze bawić. Bardzo mocno pracowałem, bo chciałem być dobry. Byłem w szoku, że ludziom się to podobało. Najfajniejsze wspomnienie jest takie, że to wszystko stało się dość nieoczekiwanie.

O ulubionych występach w całej historii show:
- Pierwsze co mi przychodzi do głowy to Katarzyna Skrzynecka w roli Tiny Turner. Bardzo lubiłem Artura Chamskiego jako Helenę Vondráčkovą. Bardzo mnie to rozśmieszało, podobnie jak Kuba Molęda jako Zenek Martyniuk. Z późniejszych edycji lubię Marię Tyszkiewicz i jej Dodę.

O występie jako Izabela Trojanowska:
- Bardzo mi się podobało, jak ta postać się ruszała. Męczyłem się z językiem polskim. Teraz już lepiej sobie z tym radzę (śmiech). Na próbie do występu złapałem jej barwę głosu, ale podczas live już się tak nie udało i nie byłem do końca zadowolony. Pamiętam też, że bolała mnie głowa od spinek i męczyłem się ze szkłami kontaktowymi. Czułem się, jak za szybą...

O tym, czy umiejętności taneczne pomagały mu w przygotowaniu metamorfoz:
- Nikt nie przypuszczał, że taniec może tak pomóc, ale to jest logiczne. Z bardziej plastycznym ciałem możesz wykreować postać, więc mocno mi to pomogło. To była moja siła. Nie spodziewałem się, że to takie ważne. Myślałem, że bardziej liczy się aktorstwo czy wokal. Taniec zawsze ożywiał postaci i lepiej pracowało mi się z wokalem. To było bardzo ciekawe doświadczenie.

O tym, za czym najbardziej tęskni z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:
- Tęsknie za tym momentem czy się uda, czy nie, czy ta magia się pojawi, czy nie. To jest ten moment przed występem, ta mała adrenalinka. Ten moment sprawdzania, czy wykonało się swoją pracę. Na szczęście mam takie momenty w teatrze i na koncertach, a nawet w „Dancing with the Stars”. Udział w programie to był dla mnie bardzo emocjonujący czas w moim życiu zawodowym. Bardziej niż „Taniec z Gwiazdami”, bo był poza moją strefą komfortu.

Odcinki specjalne Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 2 maja w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze