2020-05-01

Kasia Popowska wspomina „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Pamiętacie, jak piosenkarka wcieliła się w Zenka Martyniuka z grupy Akcent? To właśnie ta wyjątkowa metamorfoza oraz jeden z jego największych hitów „Przez twe oczy zielone” trafił do pierwszego z cyklu nowych odcinków specjalnych „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, emitowanego od soboty 2 maja o godz. 22:00. Jak Kasia Popowska zapamiętała siódmy sezon programu? Sprawdź, co powiedziała POLSAT.PL.

O edycji, w której brała udział:
- Dla mnie - wiadomo - była wyjątkowa i najlepsza (śmiech). Ale mówiąc już całkiem poważnie... Kojące było towarzystwo skromnych, a tak pracowitych ludzi. Tyczy się to zarówno uczestników, jak i całej ekipy, która czuwała nad realizacją.

O ulubionych występach w całej historii show:
- Maria Tyszkiewicz w roli Alicji Majewskiej i Agnieszka Twardowska jako Anna German. To moje absolutnie ulubione występy, do których raz na jakiś czas wracam. Dziewczyny wspaniale zaśpiewały i odegrały swoje role. Za każdym razem kiedy oglądam, mam ciarki!

O metamorfozie z odcinka specjalnego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:
- Ten odcinek kojarzy mi się z pierwszym zapoznaniem się z jurorami. Przeuroczy team na czele ze wspaniałym Pawłem Królikowskim. Cieszę się, że mogłam go poznać. Otrzymałam od niego mnóstwo ciepłych słów, które motywowały mnie przez cały program.

O tym, co było najtrudniejsze w programie:
- Nie wiem, czy było coś trudniejszego niż wydobycie z siebie barwy głosu jakiegoś wokalisty... Zawsze powtarzałam, że potrzeba drugiego gardła, żeby wydobyć z siebie ten bas. Za każdym razem tak bardzo go brakowało!

O tym, za czym najbardziej tęskni z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”:
- Najbardziej tęsknię za wyzwaniami. Uwielbiam je! Brakuje mi też tańca. Zanim zajęłam się śpiewaniem na poważnie, przez około dziesięć lat tańczyłam w łódzkich formacjach tanecznych. Wiązałam z tym przyszłość i było to moja ogromna pasja. Program sprawił, że na chwilę przeniosłam się do tamtych czasów. Współpraca z tancerzami z naszego programu była super doświadczeniem.

Odcinki specjalne Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 2 maja w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze