2020-05-26

Jan i Lenka Klimentowie na live czacie o „Tańcu z Gwiazdami”

0

Małżeństwo w rozmowie z Pauliną Sykut-Jeżyną zdradziło kilka historii z kulis. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi bohaterami produkcji Polsatu, którzy chętnie dzielą się wieloma osobistymi opowieściami i przemyśleniami. Jan i Lenka Klimentowie przybliżyli wiele ciekawostek związanych z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

- Dobre ranko! - przywitali się z Pauliną Sykut-Jeżyną i widzami bohaterowie live czatu. - To takie nasze powitanie w programie. Wszyscy się tak witamy - wytłumaczyła gospodyni wirtualnej rozmowy.

Jan i Lenka Klimentowie nie ukrywają, że brakuje im tanecznego show. - Bardzo tęsknimy za spotkaniami z tymi wszystkimi ludźmi, bo „Taniec z Gwiazdami” to wielka ekipa. Od dźwięku, przez orkiestrę do prowadzących - przyznali.

Ze względu na wybuch pandemii koronawirusa 11. edycja po dwóch odcinkach została przeniesiona na jesień. - Ona będzie wyjątkowa, bardzo taneczna. Niektórzy będą mogli się podszkolić. Wszyscy będą doceniać, że możemy ją kontynuować - stwierdził Jan Kliment.

Zawsze uśmiechnięci tancerze zdradzili, gdzie powstają pomysły na choreografię do występów, a także opowiedzieli o ulubionych i najbardziej zabawnych momentach, jakie przytrafiły im się w programie.

Zobacz cały zapis czatu:

Zapraszamy na live czaty od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 na naszym Facebooku i Instagramie.

Komentarze