2019-05-23

Paulina Sykut-Jeżyna: Festiwal w Sopocie? Czekam na...

0

Którego koncertu nie może się doczekać prezenterka „Tańca z Gwiazdami”? Od lat profesjonalnie obsługuje eventy i programy, których jest gospodynią. Tym razem będzie towarzyszyć widzom podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2019, gdzie odbędzie się recital Zenka Martyniuka. Jak sama podkreśla - ta edycja obfituje w jubileusze. Który ją najbardziej interesuje? Co mówi na temat kabaretów?

- W tym roku Sopot będzie najgorętszym miejscem w naszym kraju - mówi z uśmiechem Paulina Sykut-Jeżyna. - Największe hity, które były słuchane i ściągane, znajdą się na festiwalu - wylicza prowadząca. Prezenterka zauważa nawet, że w tym miejscu można się spodziewać największego natężenia gwiazd na metr kwadratowy. I dodaje, że będą to gwiazdy wielkiego formatu.

- Myślę, że na tych, którzy lubią przyjeżdżać do Sopotu odpocząć i się dobrze pobawić, czeka wiele atrakcji - zachęca gospodyni koncertów na Polsat SuperHit Festiwalu. Opowiada także, czyich występów najbardziej nie może się doczekać. - Czekam na Marylę Rodowicz, na Chylińską i na Zenka Martyniuka, którego recital poprowadzę - zdradza Paulina Sykut-Jeżyna.

A co sądzi o kabaretach, które wystąpią na sopockiej scenie? - Bardzo lubię atmosferę trzeciego dnia, bo pracowałam kilkakrotnie z tymi kabaretami. Znam ich i żałuję, że w tym roku nie pracuję przy Sopockim Hicie Kabaretowym - mówi prezenterka.

Zapraszając widzów do Polsatu, gospodyni „Dancing with the Stars” mówi o Polsat SuperHit Festiwalu krótko, acz treściwie: - To jest święto muzyki dla każdego!

Oglądaj w IPLA.TV: Paulina Sykut: Czekam na recital Zenka Martyniuka

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Radio Eska i Super Express. Wspierają nas również Eska TV, Radio VOX FM, Radio Wawa oraz TeleTydzień.

Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy - Grupa Zdunek.

Zobacz także:
Studio SuperHit Festiwal w gościach u Zenka Martyniuka
Maryla Rodowicz dla POLSAT.PL: 50 lat Królowej!
Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską!
Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie!
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019
Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal! Zapraszamy!
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?

Komentarze