2019-05-17

Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską!

0

Takiego duetu jeszcze nie było! Zapraszamy na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Aktorka znana z kryminalnego serialu „Ślad” wraz z mężem, współgospodarzem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, poprowadzi Studio SuperHit Festiwal prosto z nadmorskiego Sopotu. Jak w tej niecodziennej roli poradzą sobie Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor? Co na ten temat mówi sam prezenter?

Maciej Dowbor od lat prowadzi programy i eventy w Telewizji POLSAT. Podczas Polsat SuperHit Festiwalu będzie można go zobaczyć w nowym, porannym studio festiwalowym, w którym będzie gościć widzów wraz ze swoją żoną. - Będę spotykał się z widzami prosto z sopockiej plaży, przy molo - mówi. - Fajna sprawa, bo ja bardzo lubię ten rynek muzyczny i jestem mocno związany z festiwalem. Z Maćkiem Rockiem jesteśmy z nim chyba najdłużej - dodaje.

O Joannie Koroniewskiej opowiada z nieukrywaną radością i uśmiechem. - Ja sobie zażartowałem na Instagramie, że dotychczas, gdy dostawałem debiutantki, to były stażystki, prosto po studiach, a tu proszę: starsza pani, mąż, dzieci - śmieje się Maciej Dowbor. - Ja się bardzo cieszę, że poprowadzimy razem ten program - podkreśla.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Świat się kończy. Telewizja się kończy. Dotychczas dawali mi do przeszkolenia młode adeptki sztuki konferansjerskiej - takie w trakcie studiów lub tuż po. Tymczasem w tym roku podczas @superhitfestiwal w Sopocie będę musiał męczyć ze zgoła inną debiutantką - mężatką, matką dwójki dzieci, po 40tce... Jakby nie było młodszych, perspektywicznych, no choćby taki... @krzysztof_ibisz_official . 😂😂😂 Ehhh jak żyć. A tak na poważnie zapraszamy na codzienne studio festiwalowe od piątku do poniedziałku prosto z pięknej,sopockiej plaży. Będą gwiazdy, będzie morze, piasek i będziemy MY 😂😂😂😂 #polsatsuperhitfestiwal2019 #studiofestiwalowe #plaza #molo #sopot #muzyka #festiwal #joannakoroniewska #polsat

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

- Niezwykłe jest to, że będziemy mogli porozmawiać z artystami i oddać atmosferę festiwalu - zachwyca się prezenter, opowiadając o tym, co zobaczymy każdego poranka przez trzy dni imprezy. - Chcemy pokazać wszystkim widzom, jak żyje wtedy Sopot - stwierdza, zachęcając jednocześnie do włączenia Studia SuperHit Festiwalu.

Jak poradzi sobie para małżonków w roli prowadzących? Kto będzie ich gościem? Czego dowiemy się na gorąco o Polsat SuperHit Festiwal 2019? Zapraszamy 24, 25 i 26 maja o godz. 9:00 do Telewizji POLSAT.

Oglądaj w IPLA.TV: Maciej Dowbor: Studio SuperHit Festiwal prowadzę z żoną!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Radio Eska i Super Express. Wspierają nas również Eska TV, Radio VOX FM, Radio Wawa oraz TeleTydzień.

Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy - Grupa Zdunek.

Zobacz także:
Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie!
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019
Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal! Zapraszamy!
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?
Polsat SuperHit Festiwal 2018 to prawdziwy superhit!
Sopocki Hit Kabaretowy 2018: Na zdrowie! Kuracja śmiechem
Znamy Radiowy Przebój Roku! Oto najczęściej grany hit

Komentarze