2019-05-21

Studio SuperHit Festiwal w gościach u Zenka Martyniuka

0

Niezwykłe miejsce, niezwykła para prowadzących i równie niezwykli goście. A wśród nich jeden z największych gwiazdorów muzyki disco polo - Zenek Martyniuk. W sobotnim wydaniu Studio SuperHit Festiwal nie tylko podejrzymy artystę na próbie, ale i zobaczymy jego dom oraz wybierzemy się wspólnie na… ring bokserski! Zapraszamy 25 maja!

O takiej sławie marzy wielu. A jemu się udało! I choć Zenon Martyniuk jest niekwestionowanym gwiazdorem, to swoje życie prywatne stara się chronić. Dla nas jednak zrobił wyjątek.

Gościem wokalisty była Ola Kot z Radia Eska i Eska TV, która odwiedziła go w białostockiej posiadłości. Muzyk nie tylko oprowadził reporterkę po domu, ale i razem z nią zaśpiewał w swoim studio nagraniowym. Czyżby największy hit „Przez twe oczy zielone”?

Piosenkarz i Ola Kot wybrali się także na spacer po Białymstoku oraz na trening bokserski. Kto by pomyślał, że w autorze tylu romantycznych piosenek o miłości, drzemie prawdziwy twardziel, który może pochwalić się nie tylko wielkimi przebojami, które zna cała Polska, ale i mocnym prawym sierpowym?

Co jeszcze zdradził Zenek Martyniuk?

Festiwalowe studio prosto z plaży w Sopocie poprowadzą po raz pierwszy w historii Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem. Bądźcie z nami!

Studio SuperHit Festiwal w piątek 24 maja, sobotę 25 maja i niedzielę 26 maja od godz. 9:00 w Telewizji POLSAT.

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Radio Eska i Super Express. Wspierają nas również Eska TV, Radio VOX FM, Radio Wawa oraz TeleTydzień.

Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy - Grupa Zdunek.

Zobacz także:
Maryla Rodowicz dla POLSAT.PL: 50 lat Królowej!
Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską!
Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie!
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019
Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal! Zapraszamy!
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?

Komentarze