2019-05-14

Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019

0

Prezenter w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV mówi o wielkim święcie rozrywki! Podczas konferencji Polsat SuperHit Festiwalu 2019 dowiedzieliśmy się, na czyj występ z niecierpliwością czeka prowadzący Telewizji POLSAT i co uważa o poszczególnych częściach majowego festiwalu. Jaka jest według niego siła tego wydarzenia? Skąd bierze się jego popularność?

Bez niego nie mogłoby się odbyć najważniejsze muzyczne wydarzenie roku. Jako prowadzący na sopockiej scenie Opery Leśnej od lat rozgrzewa publiczność i zaraża pozytywną energią wszystkich widzów - nie tylko tych, którzy siedzą na widowni amfiteatru.

Jak sam mówi siłą Polsat SuperHit Festiwalu są gwiazdy, które zobaczymy w Sopocie. I nie tylko one! - To świetna muzyka, wspaniali artyści, których kochają ludzie - wymienia Krzysztof Ibisz. - Zarówno Koncert Platynowy, jak i Radiowy Hit Roku oraz Sopocki Hit Kabaretowy to najlepsze rzeczy, które mogą się zdarzyć, jeśli mowa o dobrej muzyce i rozrywce - podkreśla z dumą prezenter Telewizji POLSAT. - Nie ma nic lepszego - kwituje.

Według najpopularniejszego prowadzącego w Polsce w Sopocie jest niesamowita atmosfera, która wszystkim się udziela. I to właśnie ona tworzy ten cudowny, festiwalowy klimat. - Z sopockiej sceny płynie wspaniała energia. W końcu jest to miejsce kultowe dla wszystkich artystów. Nie tylko polskich, bo przecież największe światowe gwiazdy też tam gościły - zaznacza Krzysztof Ibisz, którego oczywiście również zobaczymy na scenie Opery Leśnej. - Myślę, że gwiazdy będą czuły się tam świetnie, choć dla niektórych będzie to debiut w tym miejscu - mówi.

Prezenter zdradził też, że z niecierpliwością czeka na występ swojej ukochanej Maryli Rodowicz. - Maryla jest po prostu wspaniała! To absolutna legenda polskiej piosenki. Stworzyła tyle hitów, że nikt jej nie przebije - zachwyca się piosenkarką, która na sopockiej scenie debiutowała równo 50 lat temu i której jubileusz zobaczymy podczas Polsat SuperHit Festiwalu 2019.

- Spędzą państwo z nami wspaniały czas. Podobno pogoda ma dopisać. Życzę nam wszystkim, żebyśmy się świetnie bawili, bo to będzie prawdziwe święto dobrej rozrywki! - zachęca z uśmiechem do włączenia Polsatu podczas weekendu 24-26 maja.

Oglądaj w IPLA.TV: Krzysztof Ibisz: Czekam na występ Maryli Rodowicz!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Radio Eska i Super Express. Wspierają nas również Eska TV, Radio VOX FM, Radio Wawa oraz TeleTydzień.

Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy - Grupa Zdunek.

Zobacz także:
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie!
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019
Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal! Zapraszamy!
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?
Polsat SuperHit Festiwal 2018 to prawdziwy superhit!
Sopocki Hit Kabaretowy 2018: Na zdrowie! Kuracja śmiechem
Znamy Radiowy Przebój Roku! Oto najczęściej grany hit

Komentarze