2019-05-08

Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal! Zapraszamy!

0

Codziennie, na żywo, prosto z sopockiej plaży. Bądź na bieżąco. Po raz pierwszy w historii Polsat SuperHit Festiwal, Telewizja POLSAT zaprasza do oglądania studia festiwalowego. Wywiady z gwiazdami, unikatowe materiały i absolutnie niezwykła para prowadzących - Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor! Przez trzy gorące festiwalowe dni od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja.

Ona jest popularną aktorką teatralną i telewizyjną, znaną widzom Polsatu z serialu „Ślad”. On prowadzący kultowy program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prywatnie, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Tylko u nas, podczas największego wydarzenia muzycznego tego roku zobaczycie ich, po raz pierwszy jako duet prowadzących!

W ostatni weekend maja, czyli od 24 do 26 maja, od godz. 9:00 do 10:00 rano, na żywo, na antenie Telewizji POLSAT (w sobotę i niedzielę także w Polsat News), pojawi się Studio SuperHit Festiwal, do którego Joanna i Maciej będą zapraszać gwiazdy festiwalu.

Ich gośćmi będą między innymi Michał Szpak, który zdradzi tajemnicę swoich niezwykłych kostiumów scenicznych i opowie jak w tak krótkim czasie od swojego debiutu, udało mu się dojść na szczyt list przebojów, Marcin Miller i jego przepis na sukces, Kamil Bednarek, który porozmawia z prowadzącymi o swoim jubileuszu i pasjach, a Julia Wieniawa o tym, jak się czuje przed wielkim debiutem w roli prowadzącej festiwal.

To jednak nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Tylko w Studio SuperHit Festiwal zobaczycie przygotowania do wieczornych koncertów. Duet prowadzących będzie łączył się na żywo z Operą Leśną, w której prezenterka Eska TV - Ola Kot zabierze widzów w kulisy tej wielkiej produkcji. Jak Joanna Koroniewska poradzi sobie w roli prowadzącej? Czy mąż będzie ją wspierał? A przede wszystkim, co zdradzą im festiwalowe gwiazdy? Wszystkie te tajemnice będziemy dla Was odkrywać od 24 do 26 maja w wyjątkowym Studio SuperHit Festiwal. Musicie to zobaczyć!

Relacja LIVE z konferencji prasowej Polsat SuperHitFestiwal 2019 - część 1:

Relacja LIVE z konferencji prasowej Polsat SuperHitFestiwal 2019 - część 2:

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Radio Eska i Super Express. Wspierają nas również Eska TV, Radio VOX FM, Radio Wawa oraz TeleTydzień.

Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy - Grupa Zdunek.

Zobacz także:
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?
Polsat SuperHit Festiwal 2018 to prawdziwy superhit!
Sopocki Hit Kabaretowy 2018: Na zdrowie! Kuracja śmiechem
Znamy Radiowy Przebój Roku! Oto najczęściej grany hit
Koncert Platynowy otworzył Polsat SuperHit Festiwal 2018

Komentarze